Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ráztak mar le ennel rosszabb...

Ráztak mar le ennel rosszabb szoveggel?

Figyelt kérdés
"Csak azert irtam rad, hogy baratkozzunk." elotte persze fullra nem olyan volt, mint aki csak barátkozni akar, meg alapbol, ha egy ferfi rair egy nőre... Na mindegy. Aztan irta a perverz szovegeit, es miutan megmondtam, hogy nalam nem pálya, hogy megint kihasznaljanak, hirtelen persze felszivodott. :D es most azzal magyarázza, hogy o csak barátkozni akart, meg csak nem is akart megdugni... Ez szerintem meg megalázó is, hogy arra se veszi a faradtsagot, hogy ennel valami jobb szoveget kitalaljon.

2018. máj. 28. 07:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
Ne legyél már ennyire beképzelt, hogy azt hiszed mindenki rád hajt. Igen, vannak olyanok, akik csak barátkozni akarnak, semmi többet. De te bunkó voltál hozzá,szóval hagyott téged a fenébe. Barátkozzon a franc veled, akinek türelme van a hisztizéseidre.
2018. máj. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

:D Hallod..... ez alap, ezeket könyvből olvassák.

Nekem van egy kollégám aki tetszett, de nem nagyon ismertem emberileg. Aztán amikor rájött, hogy érdeklődöm iránta akkor kapott az alkalmon és kb 2 óra alatt (!) bemutatkozott. Mutatott egy fotót a mobilján az ágyáról és totál egyértelmű megjegyzéseket tett fennhangon arról, hogy ő bizony meg akar dgni. Amúgy 40 felett vagyunk. Úgy viselkedett mint valami bolond, nagyon kellemetlen volt. Kértem is, hogy álljon le mert itt valami félreértés van, túlgondolta a dolgokat, nem fogok felmenni hozzá 2 óra kínos "csevegés" után. Nem fogta fel, még hetekig próbálkozott. Hogy ő csak dumálni hív fel éjjel, hogy ő nem akar semmit. Amikor sokadjára is nemet mondtam akkor megsértődött, azóta is látványosan hülyén viselkedik. Mintha a felesége lettem volna és megcsaltam volna, úgy adja elő magát. De több ilyen is volt.

Általában az a standard duma, hogy amikor nem adod magad akkor úgy adják elő, hogy te vagy a hülye tyúk és csak félreértettél valamit, ők csak haverkodni akartak. Amúgy meg azt akarták, hogy pörögj a frkukon, akkor is ha már 50-60 évesek te meg 30-as vagy.

Ne vedd a szívedre, nekik ennyi az eszközkészletük az ilyen helyzetekre. Túl hülye és igénytelen ahhoz, hogy kitaláljon jobb szöveget.

2018. máj. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
40%

Nos, akkor nézzünk egy elemzést.


Kérdezőt nem akarták megdugni. Ez nem olyan borzasztó dolog, mégis idejött panaszkodni róla. Ebből következik, hogy kérdezőt baromira zavarja, hogy nem akarták megdugni, mert úgy érzi, ez valahol nőként értékelte le őt. Egy nőt igenis akarjanak megdugni.


A panaszkodás valódi célja tehát az, hogy a kérdező megerősítést kapjon arra, hogy nem a női minőségével van baj, hanem ez a pasas volt egy impotens gyökér.


Tekintve, hogy nem látjuk a kérdezőt, sajnos közvetlenül elég nehéz megállapítani, hogy kellően jó nő-e. Indirekt jelekből azonban lehet következtetni az értékére. "Nem pálya, hogy megint kihasználják" - ez arra utal, hogy túlvan már pár kapcsolaton, amelyekben azonban nem tudott nőisége kiteljesedni, nem vették komolyan, jó eséllyel meg is csalták. Ez pedig arra utal, hogy bár szexuálisan vonzó, partnerként nem tudott vagy akart olyan értéket nyújtani, amiért partnerei érdemesnek találták volna erőfeszítést belefeccölni. Kérdezőt ugyanakkor továbbra is próbálják felszedni, amire ő hajlandó is lenne.


Mindezekből arra lehet következtetni, hogy kérdező vizuálisan dekoratív, a felszínen barátságos, ugyanakkor egyrészt hosszú távon értéktelen, ugyanakkor csalódott és kiábrándult hölgy.


Összességében tehát elmondható, hogy a kérdező jó nő. Jól néz ki, szexi, vonzó, megfelelő jeleket sugároz, észreveszik a pasik. Ezzel tehát nincs baj. Ugyanakkor rendkívül unja már, hogy ennél többre nem kell senkinek, így a kérdésben leírt pasinak sem.


Amennyiben változtatni szeretnél ezen, kedves kérdező, és stabil kapcsolatot kiépíteni, ne a melled rakd ki, hanem a lelked. Ha az utcáról szedsz fel pasikat (a társkeresők, Tinder, OKCupid és hasonlók igazából azok) akkor ne csodálkozz, ha a kapcsolataid minősége is olyan lesz. Ne azt várd, hogy majd megjelenik a herceg fehér lovon, hanem menj, és keresd te.


Igen, jó nő vagy, meg tudod találni. Nem megszerezni, hanem megtartani lesz kihívás.

2018. máj. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
annyira bírom, hogy kiír valaki egy kérdést, és persze, hogy rögtön arra gondolnak, hogy ő a hülye, és támadják :D nyilván egy nő, meg egy férfi is felismeri a jeleket, ha valaki többet akar tőlük. ha valaki dugós szövegeket ír, meg a viselkedésén is látszik, hogy nem barátként közeledik feléd, akkor nem barátkozni akar. és ennyi erővel leszólíthatott volna bárkit, mert voltak ott ezren, de pont engem, és pont nem barátkozósan. (ez még azelőtt volt, hogy rámírt, mielőtt azzal jönnétek, hogy előbb még nem is élőben találkoztunk, hanem rámírt). na szóval értitek. de igen, biztos csak én értem félre, ő 100%ig ártatlan, és csak barátkozni akart...hagyjuk már.:)
2018. máj. 28. 07:44
 5/14 A kérdező kommentje:
egyébként meg azt is bizton állíthatom én is, és mindenki, aki kicsit is ismer, hogy egyáltalán nem vagyok beképzelt, sőt, inkább önbizalomhiányos...nem gondolom, hogy mindenki meg akar dugni, de akinek már kicsi tapasztalata is van a férfiakkal, felismeri az ilyet. +így láttatlanban nem hiszem, hogy bárki is megállapíthatja, hogy a mellemet teszem ki, hogy a lelkemet adom bele valamibe. nem sok jót tudok elmondani magamról, de hogy jó lelkem van, az biztos. nem is vagyok egy tucat nő, akivel csak felszínes témákról lehet beszélgetni, szóval erről ennyit. szerintem a kérdés megfogalmazásából egyértelmű, hogy nem azt kértem, hogy ismeretlenül alkossatok rólam véleményt. a másik meg, hogy valamelyikőtök írta, hogy ÉN BUNKÓ VOLTAM VELE. én voltam bunkó, amikor ő nem írt napokig, miután megmondtam, hogy nem fogok egyből dugni vele?? van az, amikor valaki csak poénkodik, de azért ne mondjátok már, hogy nem lehet megkülönböztetni a baráti közeledést a "becserkészős" közeledéstől....
2018. máj. 28. 07:58
 6/14 anonim ***** válasza:
32%

Most akkor akarsz dugni vagy nem?

Eleinte csak barátkoznánk persze, de aztán majd meg is dugnálak.

Persze csak az önbizalmad növelése végett.

Eleinte legalábbis.

Később meg már csak pusztán mindkettőnk örömére. ;-)

2018. máj. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
41%
A kérdésedben mégis úgy tűnik, hogy te vagy felháborodva, amiért nem dugott meg. Attól, hogy valaki akart valamit tőled, nem kellene kiposztolni ide nagy büszkén, dicsekedve, mert ez baromi gyerekes. Inkább örülj, hogy valaki próbált nyitni feléd ahelyett, hogy itt játszod az eszed, de nyilván nem csak itt teszed, ha már akkora tapasztalatod van és ilyenek találnak be sorra.
2018. máj. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
ja, meg a másik, amit mondott: "én nem mondtam egy szóval se, hogy HAMAR le kell feküdnünk." :D
2018. máj. 28. 08:32
 9/14 A kérdező kommentje:
te jó ég, hol van ebben a kérdésben, vagy akár a kommentjeimben büszkélkedés?:D pont, hogy nem tetszik a szitu, és nem azon vagyok felháborodva, hogy "nem akart megdugni", hanem hogy ilyen hülye szöveggel akarja takargatni a nyilvánvalót...
2018. máj. 28. 08:33
 10/14 anonim ***** válasza:
40%
Te most minek is hisztizel itt most tulajdonképpen?
2018. máj. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!