Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ráztak mar le ennel rosszabb...

Ráztak mar le ennel rosszabb szoveggel?

Figyelt kérdés
"Csak azert irtam rad, hogy baratkozzunk." elotte persze fullra nem olyan volt, mint aki csak barátkozni akar, meg alapbol, ha egy ferfi rair egy nőre... Na mindegy. Aztan irta a perverz szovegeit, es miutan megmondtam, hogy nalam nem pálya, hogy megint kihasznaljanak, hirtelen persze felszivodott. :D es most azzal magyarázza, hogy o csak barátkozni akart, meg csak nem is akart megdugni... Ez szerintem meg megalázó is, hogy arra se veszi a faradtsagot, hogy ennel valami jobb szoveget kitalaljon.

2018. máj. 28. 07:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
61%

Ha valaki perverz szövegeket írogat neked, amire te nem vagy vevő, akkor nem inkább örülnöd kéne, hogy felszívódott???

Szerintem ebben semmi megalázó nincs. Inkább örülj neki, hogy már nem ír.

2018. máj. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
55%

Engem egy randi kellős közepén rázott le egy srác, de ennél rosszabb szöveggel.

A lényeg az volt hogy épp sétáltunk és beszélgettünk, mindketten bejöttünk egymásnak, de nem írok előzményeket mert nem lényeg. A lényeges rész az amikor összefutott a srác akivel randiztam egyik haverjával és a haverja mondta hogy milyen xbox játékot szerzett meg milyen jó, meg neki is tud szerezni és akkor online is tudnak majd játszani stb... Nem igazán értettem a lényeget. Amikor ők elköszöntek akkor mentünk tovább, de akkor hiába mondtam bármit is, szinte nem is itt járt a srác esze hanem teljesen máson pörgött az agya. Aztán egyszer csak mondta nekem hogy ő haza megy mert fáj a feje. Már alapból ahogyan mondta abból még a hülye is leveszi hogy csak hazudik ezzel, de az hogy ilyen hirtelen elkezd fájni a feje, és máshol is járt az esze, hát tuti nem volt igaz, csak nyilván már játszani akart azzal a játékkal amit mondott neki a haverja, és már nagyon be volt sózva.

Én meg nem tartottam vissza, mert első randi volt, és ő döntött így, pedig lehetett volna nálam esélye mert jófejnek ismertem meg, de ezzel végleg elszúrta a dolgokat.

Utána 3 napig nem is írt rám, nem is keresett meg semmi, majd a negyedik napon mint ha mi sem történt volna rám írt hogy nincs-e kedvem találkozni. Mondanom sem kell hogy egyből elutasítottam, és amikor kérdezte hogy miért meg jött a hasonló dumákkal, akkor elmagyaráztam neki szépen, érthetően hogy mi a problémám. Akkor meg értetlenkedett mert nem emlékezett arra hogy azért szakítottuk meg a randit mert fáj a feje, és tette a hülyét, utána meg jött azzal hogy "ja tényleg" A beszélgetésnek ez a része telefonon történt tehát nem írogattunk akkor már.

Utána amikor elegem lett a hülyeségéből elköszöntem tőle, és megkértem hogy ne keressen többé mert ennek nincs értelme.

2018. máj. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
12# na jo, ez tenyleg meg gazabb :Ddd
2018. máj. 28. 10:40
 14/14 anonim ***** válasza:
89%
Ne aggódj, ezt mindenkivel előfordul. Nekem pont pár hete volt, hogy egy távolabbi ismerősöm, elhívott, hogy beszélgessünk kettesben valahol. Mikor mondtam, hogy van valakim, persze rögtön jött, hogy ő csak beszélgetni akart (mert ez aztán életszerű egy szinte idegennel, akivel nincs közös pontunk), de érdekes módon aztán nem keresett többet. De előre tudtam, hogy ez lesz a duma. Az is rendszeresen megesik, hogy valaki gőzerővel, félreérthetetlenül flörtöl (úgy, hogy már mások is észreveszik mennyire nyomul), majd mikor megérzi, hogy nálam akár komolyra is fordulhatna a dolog, szabadkozik, hogy én félreértettem őt, csak barátkozott. Aztán persze én érzem magam hülyén, hogy benéztem. De valójában az első esetnél arról van szó, hogy bepróbálkozott, nem jött össze, és próbál a büszkeségét megőrizve kijönni a dologból. A második esetben pedig csak szórakozott, az időt akarta eltölteni, esetleg egy egy-két éjszakás kalandot akart, és megijedt, hogy én komolyabbra gondoltam.
2018. máj. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!