Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem lett rosszabb...

Csak szerintem lett rosszabb a világ, amióta van facebook?

Figyelt kérdés
Unalmasak az emberek, éjjel-nappal azt nyomják. Mindenki neten ismerkedik, hamis képet mutatnak az életükről, és saját magukról. Csajoknál ugyan azok a képek (szánalmas), pasik meg boldog/boldogtalant bejelölnek. Ezt nyomják vacsora közben, buszon, vezetés közben.. Csak nekem van hányingerem tőle..?

2018. márc. 17. 18:06
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
55%
Ha hányingered van akkor ne facebookozz, ennyire egyszerű. Azért én örülök hogy létezik mert vannak barátaim akiket már csak így tudok látni mert elköltöztek külföldre. A világ a nyavalygóktól és a rosszindulatúaktól rosszabb csak.
2018. márc. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
1-es, úgy látom nem sikerült megértened a kérdést. Amikor még nem volt face, volt sok más arternatíva.. Nem is értem miért lett ekkora szám, ugyan az mint az iwiw, csak reklámok nélkül, más névvel.. Azért nem kellett hozzá olyan sok ész, hogy ezt kitalálja valaki.. Azt a vörös gyereket sem értem minek futattják..
2018. márc. 17. 18:13
 3/36 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem is rossz. Belehulyultek az emberek.
2018. márc. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
50%
Vannak barátaim, akiket nem ismernék a Facebook nélkül.
2018. márc. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
81%
Kérdés, hogy a világ a facebook miatt lett rosszabb, vagy esetleg maguk az emberek miatt? A fejlődés elkerülhetetlen, legyen az jó, vagy rossz.
2018. márc. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Nekem csak azért van, mert kellett ügyek intézéséhez. Kénytelen voltam beregisztrálni, mert mindenki ott éli az életét. Senkit nem jelölök be, se vissza. Hidegen hagy más élete, és az enyémbe se vájkáljon senki. Ha annyira látni akar, tudja merre lakok (aki számít).
2018. márc. 17. 18:20
 7/36 anonim ***** válasza:
72%

Nem az eszköz a hibás, az ember.

Én például szeretem hogy bármelyik ismerősömet elérem pillanatok alatt, de mindig vannak olyanok, akik túltolják a használatot. Amíg nem volt Face, volt SMS és azt nyomták éjjel-nappal. Előtte a vezetékesen lógtak órákat.

Csoportos megbeszéléseket is lehet tartani, szóval nem kell vadászni az embereket telefonon, hogy elintézzünk valamit.

A társkeresés is jó dolog online, mert míg egy szórakozóhelyre max néhány száz ember fér be, addig a neten tízezrekkel ismerkedhetsz nyugodt körülmények között.

Vállalkozásokat, szakikat is elérhetünk a neten, véleményeket olvashatunk róluk, amik megkönnyítik a választást. A csoportoknak köszönhetően bármit el lehet adni és kereshető ami kell.

Vannak hátrányok, de az előnyök messze felülmúlják ezeket.

2018. márc. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
70%
Érdekes módon pont azok szokták szidni a Fácsét és hasonlókat,akiknek nincsenek barátaik és így nem is beszél velük senki.Akit nem érint negatívan a téma az nem is foglalkozik azzal,ki mit nyom és hány ismerőse van.
2018. márc. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Pont ez a gond, hogy az emberek nagyon el vannak kényelmesedve. Bár a 80 százalékuknál annyiban kimerül a face használata, hogy videókat néz, feltölt 20 ugyan olyan képet, nézi a lájkokat stb.. Szerintem szánalmas ez a része..
2018. márc. 17. 18:36
 10/36 A kérdező kommentje:
Vannak barátaim, bár nem 500 meg 1000 mint nálatok facebook menőknél. Jó ha anyádon kivűl kettővel tartod napi szinten a kapcsolatot.
2018. márc. 17. 18:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!