Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan viselkedjek vele?

Hogyan viselkedjek vele?

Figyelt kérdés

Nemrég részt vettem életem első buliján a nővérem és a közös ismerőseink társaságában. Az egyik srác(akit még nem ismertem előtte) mondta,hogy maradjak már velük és megmondta anyuéknak ,hogy ne aggódjanak ő majd vigyázni fog rám. A srác megkínált pálinkával,de a nővérem meglátta azt ,ezután már a nővérem háta mögött adta a poharakat. Néhány perc múlva a többiek elmentek táncolni ,én és a srác az asztalnál maradtunk. Majd felé fordultam és megkérdeztem tőle hogy:nem azt mondtad ,hogy vigyázni fogsz rám.

Erre a fiú azt mondta hogy ő vigyázz rám ,hiszen senki sem bántott meg semmi ilyesmi. Később mondta,hogy igyak nyugodtan,nem lesz bajom meg ő majd rajtam tartja a szemét. Ezt meg is tette. Szerencsére nem volt semmi baj,de mondta hogy ha valami bajom van,vagy ha rosszul vagyok nyugodtan szóljak neki.

Jófej volt meg minden,de mégis hogyan viselkedjek előtte ezután?

Mivan akkor ha mondjuk kellemetlen helyzetbe hoztam valamivel?

15L


2016. jún. 28. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Önmagad adva.

Ha így van, majd szól.

2016. jún. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a sracot, de eleg gyanus hogy akar valamit :)
2016. jún. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!