Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy viselkedjek ebben az...

Hogy viselkedjek ebben az esetben a rokonoknál?

Figyelt kérdés
Egész közeli rokonok, de ritkán járunk oda, és én nem is igazán vagyok velük jóban, de a családdal együtt megyek. Ott leszünk sok ideig, és nem tudom hogy álljak a dologhoz. Nem akarom senkire ráerőltetni magam, hogy ne most beszélgessünk, mert valószínű ők se akarnak annyira velem.. de ha csendben ülök meg még bunkóbbnak tartanak.
2016. szept. 1. 18:19
 1/3 A kérdező kommentje:
na most*
2016. szept. 1. 18:23
 2/3 anonim ***** válasza:
Beszélgess a családtagjaiddal, aki szeretne majd bekapcsolódik. Vagy te csatlakozz be az ő beszélgetésükbe. Ha meg kellemetlen ez az egész, akkor meg ne erőltesd. HA nem tudsz becsatlakozni sehová vagy hozzátok nem szólnak, akkor az alap légkörnek is rossznak kell lennie, szóval nem csak te tűnsz bunkónak, hanem ennyierővel mindenki az. Ha pedig csak neked nem megy, akkor ez van, ne foglalkozz vele úgyis ritkán jártok oda.
2016. szept. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2016. szept. 1. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!