Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az ilyen embereket, hogy...

Az ilyen embereket, hogy rázzam le?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem ,mert történ velem ilyen és ha legközelebb ismét lesz,akkor ügyesebb legyek.


Az volt,hogy az iskolámban

szerveztek egy picknik versenyt,és én meg pár barátnőm alkalomhoz öltöztünk,hogy jobb legyen végén az osztályfotó.

A ruhám annyiból állt,hogy egy fekete egybe ruha, felül fekete kis hálóval,amiken ilyen pókok vannak mintaként rávarva,

És a ruha szoknya részén az alján kis fehér pokhálók vannak.

Hozzá felvettem egy hajpántot,amin egy kis kalap volt.

Ennyi.

Erre megyek haza,és egy pasas( nem tudom mit képzelt...hogy majd a karjaiba omlok?)

Odajött hozzám,és megkérdezte a nevem..gyanús vilt,így állnevet mondtam..

Jól is tettem,mert utánna elkezdte ,hogy milyen szép vagyok,biztos modell,és elővette a kameráját,elkezdett fotózgatni..

Elég kellemetlen volt,és megkértem ,hogy áljon le..

De nem hagyta abba,és utánna puszit akart adni. Elhúztam a fejem és mondtam ,hogy ne..

Erre csak erőltette, és meg továbbra is nemet mondtam..

Majd leüvöltött,hogy akkor miért állok itt mint egy k***a( a villamost vártam)

Én elkezdett mutogatni rám ,hogy minek öltözök ilyen kihívóan mit lelletem magam..

Hihetetlen az,hogyha nemet mond valaki,akkor egyből jaj mit kelleted magad..

Tisztázzuk,semmi kihívó nincs abba a ruhába.

Végűl egy nő segített lerázni.

Ilyen helyzetekbe mit lehetne még csinálni?


2018. máj. 28. 20:19
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és mielőtt valaki bele kötne. Azért vannak helyesírási hibák a szövegben,mert a telefonom kijelzője rossz. Így gyakran kell javítani mert nem azt írja elsőre amit lenyomok
2018. máj. 28. 20:24
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne kérj bocsánatot, a gyakori szövegkorr. sz. a. r. Ideje lenne cserélni egy kevésbé erőszakosra.
2018. máj. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az elején már elcseszted. Ugyanis ha odalép hozzád egy farok és megkérdezi a neved akkor nem készségesen válaszolsz, hanem megkérdezed mi a fsz köze van hozzá. Amikor pedig elkezdett fotózni jó hangosan el kell küldeni a kva anyjába.
2018. máj. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Akartam ,de attól parázok,nehogy nekem ugorjon.

Nem a legmegbízhatób alaknak nézett ki

2018. máj. 28. 20:50
 5/5 xKakashix válasza:
ilyenkor talán az a legjobb ha nem válaszolsz neki semmire és tovább állsz, de ha nagyon tapad próbálj egy kis figyelmet kelteni vagy egyszerűen mondd neki hogy ha nem hagy békén hívod a rendőrséget, esetleg ha ne adj isten erőszakosabb lenne, ne félj kiabálni vagy segítséget kérni, sajnos ilyen perverzek mindenhol előfordulnak
2018. jún. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!