Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az embereket miért zavarja...

Az embereket miért zavarja hogy semmit nem beszélek magamról?

Figyelt kérdés
2018. máj. 14. 04:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%
Engem nem zavar. :D
2018. máj. 14. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
75%
Mert akkor ők sem tudnak majd kibeszélni. Ez egyeseknek nagy érvágás.
2018. máj. 14. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
82%
Sokukat nem zavarja! - sőt, még az sem, hogy egyáltalán vagy.
2018. máj. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
10%
Nem zavarja őket, mert alapból full gonoszak, így előfeltevéseket gyárthatnak, ami alapján (túl)kombinálják a dolgokat, tehát így is lekötik magukat, addig is legalább nem saját magukkal kell foglalkozniuk...
2018. máj. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
46%
Azért, mert kíváncsiak.
2018. máj. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
28%
Mert érdekled őket.
2018. máj. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
30%
Miből gondolod, hogy zavarja őket? Szóvá tették? Engem alapból azért zavar a zárkózott ember, mert nehéz vele eszmecserét folytatni. Nagyon kényelmetlenül érzem magam, amikor szótlan emberrel maradok kettesben, mert nekem kell folyton agyalnom azon, hogy mivel vigyem tovább a témát, hogy ne legyen kínos csend. Nem azt mondom ,hogy az ember adja ki magát teljesen, de egy beszélgetéshez szükséges az egyéni meglátás és vélemény , amivel természetesen elkerülhetetlenül elárul valamit magából. Ha te itt bezársz, akkor ne csodálkozz, ha ezt éreztetik.
2018. máj. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
62%

Kérdezd meg tőlük!


Én sem szeretek magamról beszélni és engem nem zavar, hogy ha az embereket zavarja! :D


Szerintem jól tesszük, mivel egyrészt nem adunk támadási felületet, pletyózásra alapot. Másrészt senkinek sem kell beszámolni semmiről és így megmarad a szabadság érzése. :)


Hadd furdalja csak őket a kíváncsiság!


Szerintem még mindig jobb titokzatosnak maradni és érdekesnek, mint olyannak, aki minden xart kifecseg magáról és ezzel kiszolgáltatja magát, aztán meg csodálkozik.


Csak olyannak érdemes "kiadni" magad, akiben tényleg megbízol pl. család, igaz barátok! A többieket hagyd lógva!

2018. máj. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

7-es:


A magamról nem beszélés nem egyenlő a kínos csenddel, szótlansággal, beszédtéma hiányával szerintem. Attól még lehet eszmecserét folytatni, véleményt alkotni másról.

2018. máj. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
46%
Amit akarnak azt úgy is tudják, játszhatod a néma leventét.
2018. máj. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!