Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
20 éves srác vagyok, snapchaten barátnőmmel képküldiset játszottunk és én hülye véletlen egy másik lánynak küldtem el. Ezt megtudta 3 ismerősöm és éjjel rámírtak, hogy "na mivan, küldözgeted magad snapen?".. Nagyon szégyenlem magam. A képeken nem látszik a fejem, csak a férfiasságom. Már öngyilkosság is az eszembe jutott, mert ahogy ismerem ezeket az embereket, tovább fogják kürtölni és élhetem az egész életemet megszégyenülve.. Elegem van.. Barátnőm nem tudja még

2018. máj. 31. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Először is, ne dramatizáld túl! Buta véletlenek miatt öngyilkosnak lenni! Remélem ez csak egy szar vicc volt. Másodszor, most szépen beszélsz a barátnőddel, és elmondod neki mi történt, mert ha mástól tudja meg, akkor már nem fog hinni neked, hogy véletlen volt.
2018. máj. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez nem a világvége. Csak szeretnek másokon poénkodni. Ezért nehogy eldobd magadtól az életed, nevess te is, csak véletlen volt.
2018. máj. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és mégis ezen hogy nevessek? :D
2018. máj. 31. 15:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Hidd el, ennél sokkal nagyobb szörnyűség is történhetett volna veled. Legközelebb jobban figyelsz, hogy kinek küldesz el magadról intim képet. Fogd fel leckeként. Jobb, ha siránkozol rajta?
2018. máj. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Haverjaim viccelődnek rajtam, mondták hogy nem baszogatásból csinálják, hanem mert vicces a sztori. De sajnos nem tudom poénként felfogni
2018. máj. 31. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!