Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek kiálljak magamért...

Szerintetek kiálljak magamért ebben a helyzetben? Ha igen, akkor hogyan? (Többi lent. )

Figyelt kérdés
A földrajz tanárom egyben az igazgatóm is, és az utóbbi időben eléggé rámszállt. Mondta már nekem, hogy túl vagyok értékelve ebben az iskolában (kitűnő tanuló vagyok, jó versenyeredményekkel) és olyat is, hogy még a 3-mas osztályzatot se érdemlem meg földrajzból, pedig 4,5-re állok. Szerintetek érdemes ezzel foglalkoznom, mert nem igazán félek szembeszállni, de hülyeséget se akarok csinálni. 14/L

2018. febr. 4. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos elègè megtudna szivatni. Az oktatás a tanárainkon bukik el...
2018. febr. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem nem. Inkább vedd lazán a dolgot és ne érdekeljen, hogy mit mond. Ha úgy érzed, és a jegyeiden is úgy látszik, hogy jó tanuló vagy akkor ne dőlj be neki. Hagyd elmenn az ilyet, esetleg párszor átvitten utalj rá, hogy mi a valós helyzet. Majd amikor vége van az évnek(gondolom nyolcadikos vagy) és már nem lehet változtatni akkor végszóként szembesítsd az igazsággal! ;) 14/F
2018. febr. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!