Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ebben a helyzetben,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben, hogy minden rendben legyen?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. Nem olyan rég kezdődött az egész. Egyik haverommal elmentem egy buliba, ahol ottvolt a haverom legjobb barátja. Nekem nagyon tetszett az a fiú, táncoltunk (már ha a részegen táncolást annak lehet nevezni), beszélgettünk stb. Le akart smárolni de mondtam hogy nem is ismerjük egymást. Utánna beszélgettünk messengeren nagyon sokat.

Ezzel párhuzamosan egyik osztálytársammal, aki régen bejött nekem, elkezdtem beszélgetni. Nagyon jóba lettünk, megbeszéltük hogy április 20án beszívunk.

Közben a másik fiúval megvolt az első csókunk, viszont elment Londonba az anyukájával három hétre. Nagyon sokat beszélünk minden rendben

Viszont az osztálytársam fiúval megvolt a 420, és elmentünk még azon az estén egy buliba. Mondta hogy táncoljak vele, mondtam hogy nekem nem jön be ő, szóval csak 'barátokként táncolhatunk'. Mondta hogy rendben. Viszont adott olyan jeleket, hogy bejövök neki...ez késöbb ki is derült hogy így van

Nekem a másik fiú tetszik, ebben biztos vagyok. Viszont most hogy nincs itt, és az osztálytársam ennyit foglalkozil velem, egyre rosszabbul érzem magam

Nem akarok az osztálytársammal összejönni. Viszont ő állítólag velem igen, de még nem mondta el nekem

Nem akarom hogy esetleg elgyengüljek vagy ilyesmi nekem a másik fiú tetszik

Lehet ez így kur.vás, de én tényleg nem tudom mit tegyek

Hogy jöhetnék jól ki ebből az egészből?

Köszi a válaszokat!

16/L 17/fiúk


2018. ápr. 23. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
16 evesen mar fuvezel?
2018. ápr. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Wow, 16 évesen piálsz és drogozol? Azigen.

Ha tudod hogy neked a másik tetszik, akkor miért rángatod az osztálytársad előtt a mézes madzagot? Mondd meg neki, hogy nem akarsz tőle semmit és kész, nem kell ezt túlspilázni. 3 hét alatt meg nem fogsz kiszeretni a másikból, ha ettől tartasz. :D

Egyébként mi az, hogy "megvolt a 420"?

2018. ápr. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A megvolt a 420 annyit jelent, hogy beálltunk fejenként 3 grammtól
2018. ápr. 26. 06:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!