Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Összeomlott az életem van kiút?

Összeomlott az életem van kiút?

Figyelt kérdés

#öngyilkosság #fájdalom #elvesztés #összeomlott az életem
2018. jún. 1. 09:08
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Mindenből van kiút. :)
2018. jún. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

van, de jelen helyzetben valószínűleg nem látod azt a kiutat, de ki kell tartanod, hogy amint eljön az idő, akkor járhass rajta :)


megfutamodni és feladni könnyebb, mint remélni, bízni és várni, idővel meg ugye cselekedni


ha boldog életet szeretnél azért neked kell dolgoznod és nem lesz könnyű, de a kemény munka meghozza a gyümölcsét

2018. jún. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van.
2018. jún. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Tettem érte, és mégjobban a padlóra kerültem. Csalódások sorozata kísér. Amikor pedig naivan azt hittem boldog lehetek rögtön ezerszer rosszabbá vált a helyzet.


Bár hülyeség volt feltenni a kérdést. Az élet igazságtalan, és nincs szükségem egy ilyen szánalmas életre amiben előre meg van írva a sorsom.

2018. jún. 1. 11:11
 5/7 anonim ***** válasza:
kevés az infó. hány éves vagy mi a probléma, stb?
2018. jún. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az enyém is teljesen összeomlott. Szavakkal nem lehet leírni, hogy mennyire elkeseredett és szomorú vagyok. Rengeteg igazságtalanság történt velem, azt tapasztalamo, hogy jótett helyébe jót ne várj. Tegnap elvesztettem az otthonomat egy uzsorahitel miatt, minden motyómat vinnem kellett....
2018. jún. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

bármilyen mély is egy gödör ki lehet mászni belöle


egy pár fontos dolog azért va n


ne igyál meg drogozz keress párkapcsolatot

2018. jún. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!