Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem bírom tovább. Van kiút?

Nem bírom tovább. Van kiút?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Ma volt az a pont, hogy úgy éreztem elegem van. Magamból, az életemből. Megkeserít a rengeteg negatív dolog, az apró pozitívak már nem is vígasztalnak.. úgy érzem a szívem csordultig van.

Ma volt egy kis összezörrenésem, amikor annyira felidegesítettem magam, hogy elkezdett vérezni az orrom, és csak sírtam nagyon sok ideig.. semmi nincs rendben, és nem tudok kikerülni ebből az állapotból. Egész nap egy szót sem szólok, a család mindig kérdezi hogy mi a baj..? De nincsen erőm elmondani, meg ha el is mondom nem tudnak segíteni. 80%ot tudják körülbelül, azok a nagyobb problémák. Az a 20% pedig "apróbb" dolgokból tevődtek össze.


Eddig mindig életvidám, kedves és megértő voltam. Ennek szinte nyoma sincs... magamra sem ismerek.. Nem tudom elképzelni hogy az életem egyszer szép lesz. Hogy lesz férjem, gyerekem.

Jó tanuló vagyok, de már ez sem a régi. Osztály legjobb tanulója.. régen milyen öröm volt ez.. most annyit nehéz mondani hogy ügyes vagy... mindent megtesz értem a családom, de egy apró dolog és robbanok. Rajtuk és a barátaimon töltöm ki. Ha el kell valamit ismételni 2x, akkor már kiabálok.. de nem akarom.. mégsem tudok uralkodni magamon.


Remegek az idegtől, és sírogörcsök jönnek rám.. lesz még jobb? Ilyen maradok? Olyan ember aki semmire nem viszi, egyedül él mert mindenkit eltaszít magától a viselkedésével, és boldogtalan lesz?

Változás kéne, de nem tudom hogyan... nem tudom összekapni magam... igaz barátaim vannak, de nem terhelhetem őket a szomorúságommal

Velük tudok önfeledten nevetni abban a pár órában amit velük töltök.

A családommal mindent megtudnék beszélni, de kisebb gondjuk is nagyobb nálam... nem traktálnám őket, mert abból is csak veszekedés lenne. Annyiszor kezdtem már bele. Mindig másfele kanyarodtunk el...


Éreztetek már így? Mit csináltatok?


16/l


2018. febr. 3. 19:50
 1/4 anonim válasza:
Én is ebben a helyzetben vagyok, csak nekem barátaim sincsenek, mert az elmúlt 2 évben csak hibákat követtem el...
2018. febr. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Első! Hát, ha így folytatom, én is így járok... nagyon sajnálom.. ha gondolod írhatsz, szívesen meghallgatlak. Amúgyis lelki szemetesláda a 2.nevem:)
2018. febr. 3. 19:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztosan lesz ez jobb is, csak az a kérdés, hogy 1 hét, 1 hónap, vagy 1 év múlva. Ezt sosem tudhatod előre. Én is sokszor vagyok hasonló helyzetben, amikor szinte bármin kiakadok. Ha szeretnél írj nyugodtan, szivesen meghallgatlak. Ne csak te legyél mások 'lelki szemetese'.
2018. febr. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ilyenkor kimentem fát hasítani fejszével. Egy óra favágás fantasztikus érzés, oda a düh energiája.

Mivel te hölgy vagy a favágás nem javasolt, így az ugrálást javasolom (ha nincs ugrálókötél), vagy a lassú kocogást. A düh nagyon tüzes energia, égesd el mozgással,sportolással.

2018. febr. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!