Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás sikertörténetek? Miért...

Fogyás sikertörténetek? Miért volt az elhatározás, mennyit fogytatok, mi változott az életetekben utána?

Figyelt kérdés
2017. szept. 10. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Módszer: Csak akkor enni, ha éhes vagyok, és kisebb adagot, mint egyébként. Naponta mozogni. Semmi különös.


2. Elhatározás: Egyszerűen jobban éreztem volna magam karcsúbban.


3. Mérték: Nem tudom. Nincs mérlegem. Ha jól érzem magam a bőrömben, akkor oké, tökmindegy, mennyit nyomok.


4. Változás: Nem sok minden. Jobban érzem magam a bőrömben, egészségesebb vagyok.

2017. szept. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elhatározás: fél évvel szülés után még van rajtam felesleg rendesen, 165 cm, 70 kg.

Még nem tudok végleges fogyást mondani, 5 kiló lement, de még csak egy hónapja csinálom, reménykedek benne, hogy elérem az 54-56 kiló közti súlyt.

Ahogy csinálom: kb 1000-es kalóriadeficit, mindennap torna, heti 3-szor futás

Ami változni fog az életemben: jól fogom magam érezni a bőrömben, elégedett leszek magammal és ez az élet minden területére pozitívan fog hatni

2017. szept. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
24%
Millió ilyen kérdés volt , mindig meg is irtam , egy köszönetet se kaptam h irtam . Megis minek irjam meg?
2017. szept. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!