Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ezekről a...

Mit gondoltok ezekről a Musical. Ly-s kislányokról? ( több lenn)

Figyelt kérdés
nem szeretnék belinkelni egy kislányt se. 12-13 éves gyerekek akik zeneszámokra tátognak. Ez egy dolog, mai fiatal butaság. De a többségük ezrek példaképe “influencer”-ek,napi 20 képet posztolnak a közösségi oldalakon. akik formálják a mai fiatalokat. Miniszoknya, kisnadrág, műköröm, smink. Felnőtt nőktől átvett gesztusok. Egész nap medencézés, shoppingolás, barátnőzés, bulizás. Ezek lennének a mai példaképek...
2018. jún. 2. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Úgyis csak felhúznám magam ha ilyesmit látnék, szóval nem nézek ilyet. El kell fogadni hogy ez van sajnos.
2018. jún. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

A gyerekek másolnak. Mégpedig azt, amit eléjük tesznek. Sajna ez van. Ráadásul sokuknak semmi eredeti egyénisége sincs, tehát csak ilyen "akkor én is" alapon élik az életüket.

Ismerősöm kislánya is tolja orrbaszájba ezt a baromságot, én meg agyfasżt kapok tőle.

2018. jún. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
Az a baj, hogy fogalmuk sincs ezeknek a 8-13 eves korosztálynak, hogy ez az egész influencerség miről szól. Aki meg rájött erre, az heteggé keresi magát. Sajnos egy korban mindenkinek van egy rajongási korszaka, az mindig is így volt, csak most már rájöttek hogy ebből a rajongásból szép zseton ki lehet szipolyozni.
2018. jún. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
Megérett az emberiség egy kipusztulásra.
2018. jún. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Elsővel értek egyet, én is így vagyok vele.

Hogy mit gondolok?

Csak reménykedem, hogy mire felnőnek, nem ilyenek lesznek, valahogy kinövik és a társadalom is nem ezirányba tolja őket még beljebb. Tudom hiú ábrándok, ez már nem az a világ (vagy sosem volt az? :/)

2018. jún. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Mintha a ti gyerekkorotokban nem lett volna semmi hülyeség...írom ezt harmincon felüliként. Unalmas már ez a maifiatalozás, minden új nemzedék eljátssza.
2018. jún. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem erről van itt szó utolsó. Nem maifiatalozás. Ez egy csoportnyi tini. És lehet hogy mindenki csinált hülyeségeket gyerekkorában, de az az ő magánügye volt. És nem reklámozta azt ezreknek követendő példaként
2018. jún. 2. 13:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Gondolom ezek ilyen pedofil paradicsomok lehetnek, mert arra mernék fogadni, hogy tele van velük az oldal.
2018. jún. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!