Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vajon a feministák írásai...

Vajon a feministák írásai azokhoz jutnak el, akikhez kellene?

Figyelt kérdés

Nem provokálni szeretnék, meg indulatokat generálni.

Nekem soha életemben semmilyen bajom nem volt egy nővel sem, nagyon örültem, ha segíthettem bármelyiknek is, semmit sem várva cserébe.

Elég keveset interneteztem, meg keveset nézelődtem, keresgéltem, de rátaláltam néhány ilyen írásra...

Én addig teljesen abban a hitben voltam, hogy ha normális vagyok bármelyik nőhöz, ilyen viszonzást kapok cserébe.

Mert mind nagyon kedves, segítőkész, szerethető.

De ezek után az írások után....jaj.

Teljesen magamra vettem az egészet, és már kissé máshogy állok ehhez.

Meglep, hogy vannak ilyen nők is, sajnos.

Nem tudom, ezután, ha segíteni szeretnék bárkinek, nem-e kapok elutasítást, vagy bármi olyat, ami elrontja az egész napom.

Leírják ugyan néhány helyre, hogy akinek nem inge, ne vegye magára, de mégiscsak férfi vagyok, és valószínű bennem is megvannak azok a hibák.



2018. jún. 5. 01:37
 1/7 A kérdező kommentje:
(hogy miért tördeli szét az írásaimat a firefox, még mindig rejtély)
2018. jún. 5. 01:39
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Tekintve, hogy eljutnak bárkihez, itt már eleve komoly hiba van, hiszen nem kellene eljutniuk senkihez. Legfeljebb képzett pszichiáterekhez, akik a szurit adják be nekik az intézetben.
2018. jún. 5. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%

Milyen írásokról beszélsz pontosan? Kik a szerzők? Elismert több kötetes feminista szerzők, vagy csak a neten olvasgattál össze mindenféle random írást, hogy felidegesítsd magad?

Mert ha a másodikról van szó, akkor nyugi, köpködésből mi is kapunk megállás nélkül.

[link]

2018. jún. 5. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
A feminizmus is csak addig tart, amíg a hűtőt fel kell vinni a harmadikra...
2018. jún. 5. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

"miért tördeli szét az írásaimat" -egy nem régi újítás, hogy entertől nagy sorköz lesz. A feminizmus már régen nem a nők egyenjogúságáról szól, a név alábújt mozgalom a globalizációs törekvések része, egyik ága, amely azt hivatott segíteni - amely az antitradicionális globalizáció egyik célja - hogy minden tradicionális érték megszűnjön, "menjen a lecsóba", hogy egy nemek alatti tömeg legyen, nemzetek alatti, vallások alatti,ember alatti világ legyen a kondérban, amelyet néhányan kavargatva, azt világkormánynak nevezve oldják meg a teljes szétesését az archaikus rendnek. Ez be fog következni, tekintve az exponenciálisan gyorsuló folyamatokat, nem is olyan messze van ez. Na és most leveszem a sötét szemüvegem, és arról szólok, hogy egyéni szabad, tudatos élettel mégis ... mégis... lehet valamit... de inkább szóljanak erről a nagyok, a legnagyobbak :

József Attila:

"Arról van szó, ha te szólsz, ne lohadjunk,

de mi férfiak férfiak maradjunk

és nők a nők - szabadok, kedvesek

- s mind ember, mert az egyre kevesebb...

Foglalj helyet. Kezdd el a mesét szépen.

Mi hallgatunk és lesz, aki csak éppen

néz téged, mert örül, hogy lát ma itt

fehérek közt egy európait."

*

"Az én vezérem bensőmből vezérel!

Emberek, nem vadak -

elmék vagyunk! Szivünk, mig vágyat érlel,

nem kartoték-adat.

Jöjj el, szabadság! Te szülj nekem rendet,

jó szóval oktasd, játszani is engedd

szép, komoly fiadat!"

*

Weöres Sándor:

[link]

Jóslás a trágyaözönrõl

Nõ és férfi

Az eszme-idõ

2018. jún. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"de mégiscsak férfi vagyok, és valószínű bennem is megvannak azok a hibák."

ne így gondolkodj. ha nincsenek meg benned, akkor nincsenek. függetlenül attól, hogy mi van a lábad között. nyilván mások máshogy látnak téged kívülről, mint te magad belülről, de ha nem kapsz olyan jelzéseket, hogy valamit rosszul csinálnál, akkor valószínűleg nem csinálsz semmit rosszul. ez a nagy victim mentality csak ártani tud

2018. jún. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#3, igen, olyanokra gondolok, amiket Te is olvastál, a mostani irományok közül.
2018. jún. 5. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!