Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ugy erzem nem vagyok eletrevalo?

Ugy erzem nem vagyok eletrevalo?

Figyelt kérdés

Sirni tudnek...

Egyszeruen utalom magamat. Gyulolom a testem,a viselkedesem,a kinezetem.

Nem tudom elviselni magam,es hogy eljek ugy meg 50 evet hogy gyulolom sajat magam. Tenyleg,egyszeruen a hanyinger fog el attol aki vagyok. Ma ahogy oltoztem kirazott a hideg annyira rosszul lettem magamtol.

Nem tudok sehova beilleszkedni,egy senki vagyok 22 evesen. Idegesitenek az emberek mindenhol. Annyira munek tartok kb mindenkit..a mindennapi kamu megnyilvanulasaik,mintha erdekelne oket hogy mi van a masikkal,a kinos beszelgetesek amiket utcan hallok. Rettegek a betegsegektol,a halaltol.

Nem szeretnek gyereket sem mert meg nem erzem magam felnottnek.

Nem erzem jol magam a felnottek vilagaban.

Mit lehet tenni ilyenkor? Bipolaris depressziom van elmeletileg,kaptam ra gyogyszert is de nem akarom szedni mert csomo mellekhatasa van,raadasul siman benne van,hogy felrediagnoztizalnak.

Miert van ez velem..ez az egesz?


2018. jún. 5. 15:37
 1/4 A kérdező kommentje:

Hogy lehet az eletbol ugy kiszallni,hogy nem halunk meg?

Mivel nem szeretnek elni,de a halaltol meg nagyon felek.

Sokkal egyszerubb lenne minden ha meg sem szulettem volna.

2018. jún. 5. 15:40
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj egy pszichológussal! Nem köcsögösködésből, de ő tudna segíteni, és random okoskodó idegenek a neten meg nem.
2018. jún. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 János2018 válasza:
100%
Ez egy átmeneti állapot nem fogod mindig így érezni. Ha van rá lehetőséged oszd meg egy szakorvossal ,pszichiáterrel ezeket az infokat. Mint mondtam ez egy átmeneti állapot, el kell tudndod ezt fogadni, amint elfogadtad már előrébb is kerülhetsz ebből a negatív maszlagból. Gondold el ennyi negatív gondolatokkal a másik ember ,hogy érzékel téged? kb ő is úgy mint te őt... amint ez megváltozik benned a többi ember is másképp fog viszonyulni hozzád. ennyi.
2018. jún. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fish1 ***** válasza:

Nem kell úgy élned, hogy gyűlölöd saját magad. A lehetőség a kezedben van, hogy változtass. Mik azok a dolgok, amiket nem szeretsz magadban? És mit tettél eddig, hogy változzon?

Ne a hátrányaidra fordítsd a figyelmedet, hanem azokra a dolgokra, amikben jó vagy, ami szeretsz (és ne mondd, hogy nincs ilyen, mert mindenkinek van). És soha ne másokhoz hasonlítgasd magad, mert mindig találni fogsz olyat, aki bizonyos dologban jobb nálad (de olyat is, aki rosszabb). Hasonlítsd magad az 1,2,5 évvel korábbi önmagadhoz. Ha felfelé haladsz, jó úton vagy. Ha lefelé, akkor más megoldásokat érdemes keresned és rendbe szedni magadat.

2018. jún. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!