Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a babam borzasztoan eröseke...

Ha a babam borzasztoan eröseket rugdos, valoban fajdalmasnak erzem, akkor az azt jelenti, hogy egy jo eröben levö, eletrevalo a gyermekem, vagy azt jelenti, hogy a hasfalam vekony, vagy erzekeny vagyok, stb?

Figyelt kérdés
Szinte minden egyes megmozdulasanal felszisszenek, mert valoban faj. Persze nem haragszom ra, dehogy! Csupan nem ertem, hogy mitöl faj ennyire ez nekem. Gondolom, remelem legalabbis, hogy masnal is felmerült mar ez a kerdes, es valaki tudja ra a megfelelö, helyes valaszt. :)
2009. jún. 7. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!Fú,jól feladtad a leckét! :)A fent említett dolgok külön-külön és összességében is igazak lehetnek!

Saját példámat hoznám fel-ha nem haragszol.

Szép nagy,izmos kisfiút sikerült kinyomnom,aki annyit és olyan intenzíven mocorgott,hogy azt gondoltam,valami baj lehet....Dehogy!Kórházba is mentünk a 24. héten,mert nem akart lemászni a vesémről,rácsücsült a vezetékre,ami a húgyhólyaghoz vezet :) naaaa,szenvedtem is.

Benned ÉL a kisbabád,helyezkedik,álmodik,játszik akár csak idekint a későbbiekben.Ez néha fáj,persze neked is végesek a testrészeid :)...Gondolj bele milyen pici helye van szegénynek....

Kellemes babavárást!

2009. jún. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen a kislányom, van amikor a férjem nevetve mondja a kis pocaklakónknak, "hogy ne bántsd anyát mert nem bírja a kiképzést", van amikor nekem is fáj felszisszenek majd elnevetem magam, hogy milyen erős a kis drágám, ahogy nő a baba egyre kevesebb a hely odabenn, helyezkednek keresik a nekik kényelmes pozíciót ami nekünk kismamáknak néha fáj, de mégis csodás érzés,

Boldog babavárást, 31 hetes kismama:)

2009. jún. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
csodánkra jártak és röhögtek, mert eszméletlen formákban pompázott a hasam. nagyon hirtelen és nagyon erősen, nagyon sűrűn mozgott. piszkosul fájt. pici volt a hasam, mondták is a szobatársak és a takarítónők a korházban:jó ha 3 kg lesz. 4 kg lett kereken, kisfiú és eszméletlen erős. és sajnos se éjjel se nappal nem tudtam aludni tőle. aztán születés után folytatódott, 7-10 alkalommal kelt éjjel, nappal 3×fél órát aludt, mindig sírt. nagyon szerettem, de kimerült lettem. most másfél évesen 12kg 90cm. eszméletlen erős gyerek.
2009. jún. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy? Állandóan így rugdos, vagy csak mostanában? Nekem szülés előtt pár nappal kezdett a kislányom annyira rugdosni, hogy fájt. 39+3-ra szültem.
2009. jún. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!