Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ugy erzem a baratom jobbat...

Ugy erzem a baratom jobbat erdemel nalam. Elhagyjam?

Figyelt kérdés

Depresszios vagyok. Marmint nem ez a “jaj de sz**r kedvem van” hanem az a tenlyeges depresszio. Egyszeruen semmi kedvem semmihez. Sem dolgozni,sem kimozdulni,sem semmi.

Tengek lengek.

Gyulolom magam.

Sokszor sirok,ingerult vagyok,nem akarok menni sehova.

A baratomat meg zavarja ez szerintem.

Iszonyu gaz ember vagyok es ra is kivetitem. Marmint o is szenved emiatt,vagyis miattam.

Ha elnenek a szulei biztosan azt mondanak neki hogy ne alljon le velem.

Szerintetek elhagyjam? Annyira kellemetlen ez az egesz nekem. En is gyulolom magam emiatt de nem tudok mit tenni.

Csak ez meg felemeszt belulrol teljesen,hogy lerantom ot is.


2018. jún. 6. 09:44
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Rengeteget gondolok az ongyilkossagra. Hogy lehet igy elni hogy gyulolom magam? Gyulolom minden egyes porcikamat kivul,belul.

Olyan mintha belennek zarva a sajat elmembe. Mintha lenne egy fal koztem meg a korulottem levo vilag kozott.

Annyira sz***r ez az egesz

2018. jún. 6. 09:49
 2/20 anonim ***** válasza:
61%

Inkább próbálj meggyógyulni és akkor örülni fogsz, hogy valaki van melletted.

Attól nem lesz jobb, ha elhagyod.

2018. jún. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Hat neki de.

Mert lehet hogy egy ep elmeju baratnoje lesz helyettem.

Kellemetlen ez az egesz hogy 22 evesen ilyen kiszolgaltatott vagyok es nem tudok valtoztatni

2018. jún. 6. 09:53
 4/20 anonim ***** válasza:
39%
Ha ilyen nyomorult vagy akkor hogy jött veled össze? Tömény önsajnálat és nyomor minden sorod, kinek kell egy ilyen ember?
2018. jún. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Igen,ezert akarom elhagyni.
2018. jún. 6. 09:55
 6/20 anonim ***** válasza:
35%
Akkor hagyd el.
2018. jún. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
74%
Menj orvoshoz.
2018. jún. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
5%
Remélem kamu kérdés. Ha nem, tényleg borzasztó ember vagy. Miért jó ez így neked, miért nem változtatsz? Önsajnálkozással és nyekegéssel nem fogsz elérni semmit. Miért gyűlölöd magad?
2018. jún. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Voltam. Onnan tudom hogy depressziom van
2018. jún. 6. 10:07
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Beszelj vele öszinten az erzeseidröl, mi bant es mik a felelmeid. Keressetek meg együtt az okokat. Ha erre nem vevö, ö nem a te embered vagy nem eleg erett.
2018. jún. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!