Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit érdemes vissza szólni ha...

Mit érdemes vissza szólni ha piszkálnak hogy fogyjak le?

Figyelt kérdés
Nem vagyok köver amúgy.

2018. jún. 6. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért piszkálnak, és kik?
2018. jún. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Fogyjál le!
2018. jún. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#2:

Igen! xD

2018. jún. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Semmit ne foglalkozz velük de ha azzal piszkálnak, hogy kövér vagy sajnos biztos van egy kis alapjuk rá.
2018. jún. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Alapjuk? 165cm 58kg vagyok.
2018. jún. 6. 18:50
 6/8 anonim ***** válasza:

A magasság-testsúly nem sokat mond, lehet, hogy nem vagy feszes, és ezért tűnik úgy kívülről, hogy felesleged lehet.


Én rendszeresen mozgok, a héten nem, mert összeszedtem valami nyavalyát, meg kell gyógyulni, de egyébként szinte minden nap van valami, tánc, torna, gyaloglás, kocogás... 151cm magassághoz 50kg vagyok. Ennyi voltam év elején is, amikor munkahelyet váltottam, és egy fél évig gyógyuló derékfájás utolsó időszakában voltam, tehát akkor nem mozogtam annyit, mert egyszerűen nem ment. Miután a derékfájásom minimálisra csökkent aktívabban kezdtem sportolni, először lementem 48kg-ra, mostanra visszajött 50-re, de mindenki azt mondja, hogy sokkal jobb lett az alakom és teljesen átrendeződtem, és látszik, hogy többet tudok mozogni, pedig ez csak néhány hónap, és év elején sem voltam kövér, csak más volt a formám.


Lehet, hogy veled is ez van, nem tűnik túlsúlynak, mégis, ha nem izmosan vagy ennyi, akkor másképp néz ki az összhatás.

2018. jún. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ignorálás
2018. jún. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 he84 ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük, nézd őket levegőnek! Még hogyha kövér is lennél és ha téged nem zavarna, a te dolgod, nem másé.
2018. jún. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!