Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mire fel érdemel Viszkok...

Mire fel érdemel Viszkok Fruzsi egy ingyen kocsit?

Figyelt kérdés
Most azzal megdolgozott érte hogy hetente felrak 1-2 videót ami a semmiről szól?
2018. jún. 6. 18:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
49%
Fogalmam sincs ki az a Viszkózfruzsi, és meg se nézem,mert nyilván egy teljesítmény nélküli senkiházi ,de látatlanba annyit mondanék hogy: szponzor, reklám ,nézettség.. xy márka ad neki kocsit a sok birka meg majd olyat vesz mert ennek a celebnek is az van,hú de menő.
2018. jún. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 health visitor ***** válasza:
81%
Épp most láttam én is. Szerintem durva..nem sajnálom tõle, inkább csak az gondolkodtat el, hogy mások egy életet ledolgoznak, mègsincs autójuk.
2018. jún. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
62%

Nem tudom, kiről beszélsz. De nyilván azért kapta, mert te is tudod, hogy ki ő és róla beszélsz. Mindegy, milyen éllel.


Ne foglalkozz ezekkel és akkor eltűnnek a süllyesztőben. Ha foglalkozol vele, azzal növeled a sikerét és fenntartod a jelenséget.


Amúgy: életed nincs?

2018. jún. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Lassan már ingyen házat is kapnak az ilyen semmirekellő youtuberek.
2018. jún. 6. 18:19
 5/19 anonim ***** válasza:
40%

Nyominger, műnő. pfffffff

legyen vele boldog, engem nem zavar

2018. jún. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló azt írok ki amit akarok. Amúgy nem nézem a videóit, de egy videónál kiadta jobb oldalon a videóját.
2018. jún. 6. 18:20
 7/19 anonim ***** válasza:
61%
Egyszerű: látod az ajánlásokat, de nem kattintasz rá a videóra. Így nem kap pénzt a megtekintésed által, nyugodtabb lehetsz.
2018. jún. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
49%
Nem kéne irigykedni mások sikerére, es akkor talán téged meg a sok irigy ..... Embert is megszánná a szerencse....
2018. jún. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
33%

mindenki szépen le lett pontozva, hahahahhaaa

ssaa felébredt?? ő szokása

2018. jún. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
72%
Te bolond, te is hajtod a malmára a vizet mivel követed és nézed a cuccait! :O
2018. jún. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!