Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te a tehetségeddel vagy sok...

Te a tehetségeddel vagy sok munkával, szorgalommal, kitartással éred el a sikereidet az életben?

Figyelt kérdés
Persze is-is, mindkettő kell, de van hogy az egyik túlsúlyban van valakinél. Én például inkább a tehetségemre támaszkodom, sose voltam egy nagyon szorgalmas ember, nehezen tudok olyannal foglalkozni, ami nem érdekel, de relatív könnyen tanulok, jól meglátom az összefüggéseket stb.
2018. jún. 6. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nagyon a tehetség irányába borulok.


Kínkeservesen tudok csak olyannal foglalkozni, ami nem érdekel. a magolás számomra a legnehezebb tanulnivaló. Abszolút gyakorlatias vagyok. Ha valamit élvezek csinálni, akkor abban kitartó vagyok, és a végletekig törekszem a legjobbamat nyújtani. Mások hibájából sosem tanulok, csak a sajátoméból. Általában többször is. Ez is egy tehetség... 😃

2018. jún. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

tehetségem van a kemény munkámat új ötletekkel leegyszerűsíteni...


akkor ez melyik? tipikusan is-is

2018. jún. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Metionin ***** válasza:
Inkább tehetséggel, de ha van egy feladat ami nem érdekel de meg kell csinálni, akkor a munka.
2018. jún. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Siker?Az mi?
2018. jún. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A btehetségtelenségemmel értem el eddig a semmit. A nagy semmit. Nem vagyok büszke rá...
2018. jún. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nem tudom van-e igazán tehetségem. Egy rendezvény/program megszervezését pl szívesen csinálom, napokat is bele tudok ölni.


Szeretek office dolgokat szerkeszteni. Ebben az évben "szorgalomból" jártam infó faktra, az adatbázist pl és az exel bonyolultabb dolgait is vettük, amit eddig nem. És elég nyögvenyelős volt, de a 3-4 már egész jól ment.


De azt pl nem tudom elképzelni, hogy napi szinten több órán át tanuljak. Pedig nagyon szeretek új dolgokat megtudni, okosodni.


Én azt mondanám, hogy ami érdekel, abba bármennyi időt és munkát belefektetek.

Mivel szeretek új dolgokat is kipróbálni tanulni, ezért lelkesedés van, csak a kitartás és a koncentráció valahol elveszik.


Számomra kell valaki, aki az adott dologban, amit épp végzek, vagy csinálok abban jártas legyen (pl.: olyan munkakörben dolgozzon, legyen valamilyen végzettsége), és noszogasson. Ha tudom, hogy valaki számon kér, akkor próbálom megcsinálni az adott dolgot legjobb tudásom szerint.


Valamiért mindig azt tartom szem előtt (ami ugye rossz szokás, mert az embernek magáért kéne csinálni a dolgokat), hogy mások milyennek látnak, gondolnak, ezért, ha valakinek el kell végeznem egy feladatot, mindig próbálok maximálisan teljesíteni, hogy ne csalódjon bennem.

2018. jún. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!