Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti mit csinálnátok ilyen...

Ti mit csinálnátok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Kilencedikes lány vagyok és egy másik városból járok be az iskolába. A suliba jár egy tizenkettedikes fiú, akitől mindenki fél, több embert tett már tönkre az iskolában. Ő nem abban a városban lakik ahol én, de addig egy busszal megyünk és ott ő átszáll a következő buszra. Év eleje óta minden másnap egy busszal járunk haza és -bár engem nem piszkál- iszonyatosan félek tőle. Fogdos, hazudik, soha meg nem történt dolgokat terjeszt rólam/rólunk az iskolában. Ti mit tennétek a helyemben? Ez zaklatásnak minősül?

2018. márc. 13. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor téged piszkál vagy sem?
2018. márc. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A fogdosás szexuális zaklatás. Jogi útra vinném az ügyet, feljelentés stb...

Amúgy milyen értelembe tette tönkre az embereket?

2018. márc. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy nem piszkál, hogy nem bánt, hanem gondolom tetszem neki és így fejezi ki, de nekem ez nem jó.
2018. márc. 13. 20:24
 4/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat, de a privát üzenetre is itt szeretnék válaszolni. Nem, félreérthetően fogalmaztam. Más lányokat nem tudom, de engem igen, fogdos.
2018. márc. 13. 20:25
 5/9 A kérdező kommentje:
Másik privát üzenetre: Mert régebben összeismerkedtem itt valakivel, akivel nem kívánok többet beszélni. Bárki lehet az, bármilyen név alatt.:) Ja, nem hinném hogy velem is ez történne, hisz én nagyon félek tőle.
2018. márc. 13. 20:43
 6/9 anonim ***** válasza:

"nem hinném hogy velem is ez történne, hisz én nagyon félek tőle"


Ezt hogy érted? Csak azokat fogdossa, akik akarják, hogy fogdossa? Azzal meg mi a baj?


Ha annyira félsz tőle, ne arra a buszra szállj fel, amelyikkel ő megy.

2018. márc. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem. Ezt egy privát üzenetben feltett kérdésre válaszoltam. Engem fogdos, nem másokat. Más busszal nem tudok menni, csak azzal érek át úgy, hogy elérjem a helyijáratot amivel matektanárhoz járok.
2018. márc. 15. 09:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor szervezd át a matektanárt későbbre.
2018. márc. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És/vagy maradj elöl, a buszsofőrnél, és szólj neki, hogy hívjon rendőrt, ha mégis fogdos.
2018. márc. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!