Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Utalom magam es az eletem,...

Utalom magam es az eletem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Regen sok egeszsegugyi problemam volt amik miatt mindig is csendes voltam, csak akkor beszeltem, ha kerdeztek es akkor is ha lehetett csak igennel vagy nemmel. Utoljara kb 8eve volt haverom, azota csak osztalytarsak akikkel suliba elvoltam, de ezek szama is eleg keves. Sokat is bantottak a problemaim miatt es soha senki nem segitett. Volt olyan, hogy szunetben egy nagyobb gyerek pofozott es utott engem, kb 80 diak meg csak rohogott, senki nem mondta, hogy hagyd abba stb... Jelenleg mar utalom az osszes embert, keptelen vagyok szeretni barkit is a szuleimen kivul. Beszelgetest szinte soha senkivel nem kezdemenyezek es velem sem kezdemenyez senki, mert mar elkonyveltek egy olyan embernek, aki ugyse beszel, minek szoljunk hozza? Problemaimat soha senkinek nem mondtam el, evek ota egyedul gyotrodom minden lelki problemammal es mar idegileg is teljesen kikeszultem, minden aprosag felidegesit. Ha lehetne csak aludnek egesz nap. Nem szeretek emberek koze menni, ezert iskolan kivul csak itthon ucsorgok. Baratnom valoszinuleg soha nem lesz, nem is nagyon merek probalkozni lanyoknal, az onbizalmam nulla. Nem tudom hogy mit tehetnek, sokszor ugy erzem jobb lenne meghalni.
2018. jún. 7. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
nem lenne jó ha meg halnál egy gyönyörü embert veszitene a világ :)
2018. jún. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pedig meg kéne tanulnod újra bízni az emberekben. Nehéz találni valakit, aki nem csak kihasználni, manipulálni akar, de hidd el, megéri! Nem mindenki gonosz ám. Nagyon bele tudnak ivódni az emberbe a gyerekkori rossz tapasztalatok, de muszáj túllépni rajtuk, vagy legalább dolgozni rajta. Ha máshogy nem megy, pszichológus segítségével.


Nekem az segített, hogy a hobbim kapcsán elkezdtem társaságba járni, és végre megismertem hozzám hasonló gondolkodású embereket, akik nem nevettek ki, vagy néztek teljesen hülyének, lerombolva ezzel az önbizalmam.

2018. jún. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tovàbbi jó èletet ès mindörökkè legyen olyan èleted,amilyet ràd nèzve mindig is akart a sorsod.
2018. jún. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!