Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Utalom az eletem. Mit tegyek?

Utalom az eletem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Na szoval arrol lenne szo hogy 15 eves hegeszto szakmunkas vagyok es egyszeruen utalom az eletem. Iskolaban egesznap csak baszogatasok mennek meg szinte nem tanitanak semmit csak bent ulunk szo szerint. Gyakorlati helyen egy gyarba vagyok amit utalok, gyulolok es nem akarok tobbet oda belepni. Otthon se szeretek lenni mindig csak a vita megy... annyira nem birom ezt mar idegileg hogy mar ongyilkos akarok lenni de tudom hogy az eletnek van jo oldala is de amig itt vagyok nem lesz mas... az iskolat otthagynam de nem akarom mert nem lesz belolem semmi. Segitsetek valahogy!
2017. nov. 1. 21:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
Èlvezd. Van kèpzeleted ugye? Tanuld meg irányítani vele az èrzèseid. Tartsad magad jó hangulatban a kèpzeleteddel. Csak próbáld ki. Makd meglátod az eredmènyt.
2017. nov. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hogy erted hogy tartsam magam ugy?
2017. nov. 1. 21:52
 3/18 anonim ***** válasza:
Értelmes, értékes ember vagy, látszik abból is, ahogy, és amit írsz. Tarts ki, elvégzed ezt a sulit, és később kicsit nagyobb szabadságod lesz abban, hogy megválaszd az életed irányát. Továbbtanulni nincs lehetőséged?
2017. nov. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
Csak azt írtad le mit nem akarsz de el kéne gondolkodnod azon, hogy mit akarsz :) Tehát szeretnéd hogy legyen belőled valami, akkor az iskolát ne hagyd ott hanem bírd ki, esetleg nézz utána van-e olyan iskola ahova át tudnál menni és jobban szeretnéd. Ezzel a gyakorlati hely is megoldódik.
2017. nov. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Srac figyelj, ne ulj, kerd meg a muhelytanarod,hogy mehess hegeszteni, teljesen mindegy mit hogy csak csinald amig nem tokeletes, ha meg tokeletes akkor probalkozz mas anyagokkal vagy mas technologiaval, remek szakma mas ndig szukseg lesz ra.
2017. nov. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Tovabb tanulni akarok majd de ezt a maradek masfel evet mar egyszeruen nem birom ki... erettsegire szeretnek menni. Iskola valtassal mar porbalkoztam tavaly de az nagyon nehez volt (epitesz szakkozep) es vissza jottem hegesztore. Tenyleg nem tudom mar mit csinaljak. Tenyleg ott fogom hagyni es hiaba mondjatok hogy ne stb en mar nem birom idegileg
2017. nov. 1. 22:00
 7/18 anonim ***** válasza:
Úgy èrtem, hogy legyen szempont a jó hangulat. Ha rosszul èrzed magad változtasd meg a gondolataid irányát.
2017. nov. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Pont azert utalom mert gurizek csinalom a dolgom (15 evesen 40 evesek kozt egy gyarba) es azt varjak el tolem hogy ugy dolgozzak mint egy rendes dolgozo.. vicc
2017. nov. 1. 22:03
 9/18 anonim ***** válasza:
Átérzem, nem lehet könnyű... Próbálj keresni valamit, ahová mégis átmehetnél, de ami kicsit könnyebb.
2017. nov. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok én is. Hegesztőnek tanulok, csak én már lassan 18 éves. Iskolába én sem szeretek járni, de gyakorlatra sem. Az motiváljon, hogy ha elvégezted, elmész mint meglett szakember dolgozni és normális emberekkel leszel körülvéve. Nem olyan helyen fogsz dolgozni mint ahol gyakszin vagy, meg nem is abban a pozícióban. Meglesz majd a baráti köröd, ne aggódj. Inkább a szakmára összpontosíts, eztán jön még az élet..

Gyakorolj minél többet, ha van rá lehetőséged...arra koncentrálj. Ha azt nézed hogy mit mondanak neked, rólad stb..az még inkàbb elveszi a kedved, nameg a tudásod. Hegesztő szakmával bárhol el helyezkedsz, és a fizetés is jó. Próbálj hatni magadra. Gondolj a jövőbe, egy jó hegesztő leszel, jó munkahelyen, jó munkatársakkal, jó fizetéssel, és mindened meglesz...:) ☺ Ha gondolod írhatsz privit..

2017. nov. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!