Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Utálom az életem. Hogyan...

Utálom az életem. Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés

2017. jan. 9. 00:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

"Ha úgy gondolod, hogy szükséges, itt kiegészítheted a kérdésed konkrétumokkal:"

Nem poénból rakták oda, elhiheted.

2017. jan. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Miért utálod??? Hidd el hozzáállás kérdése!
2017. jan. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Miért utálod az életed? Fejtsd ki bővebben, hogy tudjunk tanácsokat adni.
2017. jan. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Mondd el, hogy mi bánt, úgy többet tudunk.
2017. jan. 9. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Kezdj el kólázni, akkor majd megjön az életkedved.
2017. jan. 10. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 AttilaLIX ***** válasza:

Egyél 5-10000mg C-vitamint kb 2L vizzel.

Foglald el magad , ami érdekel,ha nincs erre módod menj el otthonról , dolgozz,akár ingyért is !!!

2017. jan. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Nem vagy egyedül.
2017. jan. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
84%

"Mondok valamit, amit amúgy is tudsz. A világ nem csak napfény és szivárvány. Ez egy kegyetlen, undok hely, és bármilyen tökös srác vagy, térdre kényszerítenek ha hagyod, és soha nem engednek felállni. Senki nem tud olyan nagyot ütni, mint az élet, de nem az számít mekkorát ütsz, hanem, hogy mennyi ütést állsz ki, mikor talpon kell maradni. Bírni kell a pofont, és muszáj menni tovább. Csak így lehet győzni. Ha tudod, hogy mit érsz menj és küzdj meg azért, ami jár, és közben viseld el a pofonokat! Ne mutogass másra, ne mond, hogy nem te vagy a hibás, hanem ő, vagy ő, vagy akárki. Ez gyáva duma, és te fiam nem vagy gyáva, te jobb vagy annál!"


Szerintem ezzel mindent elmondtam és nagy igazság.

2017. jan. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

Ha mondjuk egy 12 éves srác vagy akinek el vették a telefonját vagy nem engedik a géphez,akkor azt mondom hogy kösd fel magad nagyon gyorsan.

De ha nem így van és tényleg úgy érzed hogy baj van akkor mond el mi bánt,akár privátban is.

2017. jan. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Inspactah válasza:
Keress új elfoglaltságot, új embereket. Kösd le magad bármivel ami érdekel mert így tudod elkerülni az agyalást. Ha nincs időd agyalni a "szar életeden" akkor pozitív energiák szabadulnak fel amelyek új ötleteket hozhatnak, új célokat. Mert ez a lényeg: LEGYEN CÉLOD! Céltalanul csak sodródsz az árral aztán vagy szerencséd lesz vagy nem... általában nem. Csak ilyen közhelyeket tudok mondani látatlanban, de engem ez húzott ki a szarból. Van célom, alakul az életem. "Ha problémád van és nem változtatsz rajta akkor még nem fáj eléggé" A sültgalambra várás hosszú éveket rabol el az embertől és ezt már sosem kapja vissza! Üdv!
2017. jan. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!