Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért én vagyok a kövér...

Miért én vagyok a kövér lánynak tartva, mikor egyáltalán nem vagyok olyan dagadt, és a társaságban van tőlem rosszabb is?

Figyelt kérdés

Munkahelyről van szó, 25 éves lány vagyok. Igen, nagyobb a hasam, de mellé vannak nagy cicik, vékony hosszú combok, kicsi kerek fenék.

Tudom, ez nem a legjobb alkat, de nem érzem magam egy disznónak, normálisan öltözöm, van párom, ha olyan póló van rajtam, egész nap hallgatom a társaság előtt meg utána hetekkel még négyszemközt is, h (burkoltan) jó a mellem, stb.

Bezzeg annak a csajnak, akinek emellé még nagy feje is van, meg nagy segge, nulla melle, a bele kibuggyan, az nem dagadt, csak én (ezt néhány vicces poénból, utalásból veszem le)


Tökre nem értem. Teljesen ellentétes kommenteket kapok. Nem hiszem, h a pozitív beszólogatásokkal csak szivatnak direkt, mert sok ember előtt mondják, komolyan gondolják, stb.


Most akkor ez mi? 😄

Nem akarok én szupernő lenni, Isten ments', de nehogymá' én legyek a dagadék a bandában, mert az sem igaz.


2018. jún. 7. 20:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%

Figyelj, a nagy mellek még nem teszik semmissé a hatalmas kilógó beleid. Sok molett nő szokott ezzel jönni, hogy nem baj, hogy molett vagyok, legalább nagyok a melleim. Lehet nagyok, de az inkább csak zsír.

Válaszolva a kérdésre, szerintem a másik csaj egyszerűen csak szimpatikusabb és/vagy népszerűbb, mint te.

2018. jún. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
A nagy has még mindig undorítóan néz ki, és kit érdekel a nagy mell, ha alatta domborodik a has, mellette meg nulla izomzatod van, nulla seggel.
2018. jún. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Persze, hogy zsír, de a vékony lányoknak is az.

A másik lány... Vele 2 közvetlen kolléganője beszélget, egy igazi napraforgó típus, 0 egyediség, 0 saját vélemény.

De lehet, h igazad van. Ötletnek köszi.:)

2018. jún. 7. 20:40
 4/11 anonim ***** válasza:
39%
Nekem bejön a nagy csecs.
2018. jún. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
"nagyobb a hasam, de mellé vannak nagy cicik" - mellé? az nem jó. Fölötte kéne lennie.
2018. jún. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

Lányok, dagadt vagyok, de legalább nagy dagadt hájas a farkam is, szóval így már biztos szeretni fogtok.


Én nekem is van ismerősöm aki dagadt, de jó személyisége van. Őt sosem bántják a dagadtsága miatt, megértőek vele.

De van olyan akinek szintén fura teste van, de mellé buta is, ez miatt folyamatosan szekálják.

A személyiséged miatt bánnak veled így.


Mi sem csesztetjük a jófej kövér haverunkat, csak azt akiben ellenszenvet érzünk.

2018. jún. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Csak kívancsiságból hany cm es hany kg vagy?
2018. jún. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kb 175 cm, 68 kg
2018. jún. 7. 22:30
 9/11 anonim ***** válasza:
93%
ilyen paraméterekkel NEM vagy kövér
2018. jún. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hát pedig az vagyok

Vagy inkább erősebb a felsőtestem, és az nem mutat szépen az összképen


Kb:


[link]


Szélesebb váll, hátul hurka, nagy mell, elől has, vékony, hosszú, formás lábak, formás de a testhez kicsi fenék

2018. jún. 7. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!