Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem jár a boldogság...

Miért nem jár a boldogság nekem? 18/l

Figyelt kérdés
Egyszerűen semmi nem jó az éltemben, semmi boldogság nincs benne. Olyan suliban járok ahol mindenki gazdag kb, én meg tök szegény és tökre kirekesztve érzem magam. A jegyeim sem túl jók, a többiek sokkal okosabbak, szebbek nálam.. A külsőmmel is csak a gond van, nem vagyok vele megelégedve, vékony szeretnék lenni de mivel erős a csontozatom sose leszek az. A hajam is tök szar... Semmire nincs időm kb, annyira leterhel a suli.. Sose tettem semmi rosszat, miért nem jár nekem a boldogság.

2018. jún. 8. 22:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
Elég kellemetlen lehet, de ettől még nem kellene magad ennyire rosszul érezni. Nem minden a pénz, és a jegyek se annyira fontosak, ez meg hogy ki hogy néz ki emberenként változó és nem egységes. Lehet sőt biztos van valaki akinek te vagy a legjobb és legszebb nem más. Ne nézd és becsüld le magad ennyire, mert ez lesz a veszted mert a végén teljesen elhiszed. A külsőddel se hiszem hogy annyi baj lenne mint hiszed, csak beképzeled. A dolgok nem ennyire rosszak csak akkor ha a fejedből fakadnak. Ne bántsd magad mert csak egyre lejjebb és lejjebb kerülsz. Neked is jár hidd el, de ha csak ostorozod magad akkor ennek meglesz a következménye.
2018. jún. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%

Hűha, ez nagyon tinidepressziós poszt lett. :D Szerintem ezt csak te érzed így, mindenkinek úgy kell elfogadnia magát, ahogy van. :D Én se voltam sose gazdag, se rohadt trendi és jó tanuló sem, ettől még a magamhoz való eszem megvan... :D


Van rendes munkahelyem, barátaim. Szerintem ez majd idővel elmúlik, csak az iskolában a telefon, öltözködés, stb. státuszszimbolúmként szolgál. :)


Fel a fejjel, találd meg az örömödet az életben!

2018. jún. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 GyakoriPARTY ***** válasza:

Ki ígérte meg, hogy neked ez jár?

Az Én vagy ok ;)

2018. jún. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én majd szerintem később még visszatérek ehhez a kérdéshez; de szerintem lehet, hogy egy föntebbi kommentben azt akarták írni, hogy "az ok én vagyok", de lehet, hogy eredetileg is azt akarta írni, amit írt, és nem tévesztette el, akkor bocsi; szerintem én meg majd ide még később visszatérek.
2018. jún. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
mert ki vagy te h ez neked járna? senkinek nem jár, valaki szerencsésebb valaki meg szerencsétlenebb mert ilyen családba ilyen körülmények közé született, sajnos ez ilyen el kell fogadni vagy tenni ellene
2018. jún. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
miért, és más ki ,hogy neki meg jár?.....és miért jár?
2018. jún. 9. 11:28
 7/18 anonim ***** válasza:

De fogd már fel hogy neked is jár.

Ilyen nincs hogy nem jár, nem vagy te rosszabb se csúnyább másoknál. Ha foglalkozol magaddal alap szinten, akkor nincs az az isten hogy ne lenne előbb utóbb valakid és boldogságod. De először is a fejedben rakd helyre a dolgokat, mert ez a leírtak alapján nincs túl rendben. Te is kezdeményezhetsz másoknál, legyél nyitott és kedves másokkal, és megfogsz tetszeni másoknak.

2018. jún. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
nem akarok kapcsolatot, mindenki csak a vékony, modell alkatú lányokat tartja szépnek, én meg olyan sosem leszek.... felszínes világban élünk, senkit nem érdekel hogy pl jó a humorom, és okos vagyok, hűséges, mindenkinek csak az számít hogy legyen népszerű, sikere, bomba testű stb.. romlott világ ez ,ahol élünk..
2018. jún. 9. 12:00
 9/18 GyakoriPARTY ***** válasza:
36%

romlott világ ez ,ahol élünk..

Lehet tudni, hogy mi volt a viszonyítási alap? Mihez képest romlott világ ez? :) Mindenki romlott, csak te nem tettél semmi rosszat. Valami kiválasztott lennél :) Ezt még Jézus sem merte állítani magáról itt, ahol élünk. Állítólag... :)

2018. jún. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
annyiban vagyok más, hogy nem vagyok felszínes. semmi kiválasztottságról nem volt szó.
2018. jún. 9. 12:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!