Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Bántottak.

Mit csináljak? Bántottak.

Figyelt kérdés

Ma reggel a zuglói vasútállomáson egy agresszív kötekedő beszólt,hogy "mi a f***omat nézel" én visszaszóltam neki,hogy mi baja van,erre ő mindenki előtt úgy fejberúgott,hogy eltört a szemüveg lencséje.

Mi a véleményetek?



2018. jún. 9. 06:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az komoly. Hát most erre nem tudok mit mondani ilyen a civilizált élet 2k18-ban illetve a XXI.században, az ilyen embereket megverte az élet ezért lettek ilyen agresszívak, mert az életnek nem lehet visszaütni ezért máson töltik ki a feszültséget. Sajnos csak annyit tudok mondani, hogy rosszkor voltál rossz helyen.

Mellesleg én adtam volna neki, de te szerintem inkább csak jelentsd fel, nem tudom ilyenkor mi a teendő, de talán ez a legjobb út.

2018. jún. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Miért nézted? Miért szóltál vissza?

Persze ez nem indok fejbe rúgni.

Meg az ilyen úgyis beléd köt akkor is, ha nem teszel semmit.

Kamerák vannak ott? Rendőrségen voltál?

Paprika sprayt tarts magadnál ilyen esetekre.

2018. jún. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Melyik paprikaspray a leghatásosabb az ilyenek ellen?
2018. jún. 9. 07:24
 4/8 anonim ***** válasza:
19%
Bruce Lee feltamadt?
2018. jún. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Ha latod hogy megindul feléd akkor miért nem szaladsz el?? Ilyenkor nem is érdemes válaszolni semmit se csak el mész onnan, ha latod hogy megy utannad akkor egyszerűen fuss el. A paprikaspray is jó ha nincs lehetőség elfutni.
2018. jún. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Negatívra, pozitív válasz adás, pl.: a hajad néztem,, milyen jól vágott, egyből meglepődik és utána ő ijjed meg. Vagy csak megakartam kérdezni mennyi az idő. Ilyenkor rájön milyen idióta, és megszeppen.
2018. jún. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-osnál a pont.
2018. jún. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Menekülést kell színlelni úgy mint a magyar történelemben.
2022. dec. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!