Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy mondtad ilyen a nagynéném...

Hogy mondtad ilyen a nagynéném vagy igaza lehet?

Figyelt kérdés

Mesterséges megtermékenyítéssel születtem és olyanokat szokott mondani meg mondta hogy nekem emiatt nincs is lelkem meg nem olyan vagyok mint a többi "normális" gyerek vagy ember (az anyai ágról a család nagyon vallásos) meg sokszor szokott ilyeneket mondani meg az is hogy az ördög műve vagyok mert engem apukám elhagyott még amikor eléggé kicsit voltam 5 éves

anya annyira nem vallásos meg amiket tudok amíg apuval volt szinte nem is beszélt a családjával de mióta magunkra maradtunk csak a családjára támaszkodik ezért is vagyunk sokat együtt


és mindig ilyen megjegyéseket tesz rám meg én vadrnapi iskolába se akartam menni és akkor mindig azal jön hogy mert én bjuk ki belőlem az ördög meg hog hát amúgyse kéne mert akinek nincs lelke annak minek és olyankor mindig az unokatestvéreimmel példlózik de nagyon sokszor megábntott sírtam is sokat miatta igazából barátaim sincsenek és tényleg kezdem ez elhinni hogy lehet hogy azért mert én nem is vagyok normális mint ahogy mondja mert nem úgy születtem mint a többi ember


lehet igaza van?



#gyerek #mesterséges #nagynénéni
2018. jún. 9. 18:52
1 2
 1/13 anonim válasza:
83%
Szerintem nincs igaza. Attól még hogy, másképp születtél te is ember vagy. Ne hidd hogy te vagy a hibás, bocsi de szerintem ő mond hülyeségeket.
2018. jún. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Anyukàd mit szól ezekhez? Amúgy én a helyedben csak arcba mosolyognàm, amikor ilyeneket mond, fortyogjon csak a dühtől! Semmi baj nincs veled azért, mert mest.megterm.-sel születtél. Mondjad neki, nem te tehetsz róla, hogy megszülettél, amúgy meg...Minden gyermek egy csoda :)
2018. jún. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Talán ajánld figyelmébe Jézus szavait, ha már annyira vallásos.
2018. jún. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
43%
Mindenesetre írni nem tudsz!
2018. jún. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%

Nagynénéd jól el kellene verni egy vascsővel, ne beszéljen ennyi farokságot.


Amúgy én ilyen lennék, akkor tuti szét trollkodnám az egészet, direkt furán viselkednék amikor kettesben maradunk és elintézném hogy rettegjen tőlem :D

2018. jún. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen valláskárosultakat el kell kerülni messziről, beteg emberek, de a legrosszabb hogy másokat is le akarnak húzni.
2018. jún. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
hát anyum elintézivel csak annyival hogy ne foglalkozzak vele meg nincs igaza amikor ketten vagyunk amúgy meg amikor ő is ott van csak hümmög meg halka annyit mond hogy ez nem igaz de olyankor a nővérem meg még jobban mondja meg szidja apámat hogy ezért nem is születtem tőle természetesen mert meg se kellett volna születnem meg az ördög "ajándéka" vagyok és ezért is így születtem meg mert isten nem engedte volna meg ilyenek meg anyukám nagyon félénk természetű is meg pénzügyileg függünk is tőlük szerintem azért is szerintem
2018. jún. 9. 19:33
 8/13 A kérdező kommentje:
meg amúgy a nagymamám is osztja a véleményét sokmindenben meg sokszor van kivételezés pl az unokatestvéreimnek sokmindent vesz meg minden nekem meg semmit se karácsonyra is kaptam tőle 2 ezer ft-ot az unokatestvéreimnek meg adott 5 ezer ft-ot fejenként meg ajándékot nekem ez is rosszul esett nagynénénm meg semmit se vett mert hogy már túl idős vagyok az ajándékokhoz (12 éves vagyok)
2018. jún. 9. 19:35
 9/13 A kérdező kommentje:
ja meg úgy általában ha átmegyek hozzájuk hétvégete amit nem szeretek de muszály meert anya nem akar egyedül hagyni amikor nincs itthon akkor is nekem kell takarítani egy csomó mindent meg ilyenek igazából tökre utálom őket de ezt nem szeretem kimondani mert gyűlölködni bűn és véletlenül se akarom hogy neki legyen igaza a végén hogy gonosz vagyok vagy ilyesmi
2018. jún. 9. 19:36
 10/13 A kérdező kommentje:
a nővérem= nővére csak kijavította a telefonom
2018. jún. 9. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!