Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy mondtad ilyen a nagynéném...

Hogy mondtad ilyen a nagynéném vagy igaza lehet?

Figyelt kérdés

Mesterséges megtermékenyítéssel születtem és olyanokat szokott mondani meg mondta hogy nekem emiatt nincs is lelkem meg nem olyan vagyok mint a többi "normális" gyerek vagy ember (az anyai ágról a család nagyon vallásos) meg sokszor szokott ilyeneket mondani meg az is hogy az ördög műve vagyok mert engem apukám elhagyott még amikor eléggé kicsit voltam 5 éves

anya annyira nem vallásos meg amiket tudok amíg apuval volt szinte nem is beszélt a családjával de mióta magunkra maradtunk csak a családjára támaszkodik ezért is vagyunk sokat együtt


és mindig ilyen megjegyéseket tesz rám meg én vadrnapi iskolába se akartam menni és akkor mindig azal jön hogy mert én bjuk ki belőlem az ördög meg hog hát amúgyse kéne mert akinek nincs lelke annak minek és olyankor mindig az unokatestvéreimmel példlózik de nagyon sokszor megábntott sírtam is sokat miatta igazából barátaim sincsenek és tényleg kezdem ez elhinni hogy lehet hogy azért mert én nem is vagyok normális mint ahogy mondja mert nem úgy születtem mint a többi ember


lehet igaza van?



#gyerek #mesterséges #nagynénéni
2018. jún. 9. 18:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ez egy bigott idióta. Tökéletes kis emberi lény vagy. Mit mond azokra akik hagyományos úton fogantak valamilyen fogyatékkal?

Sajnálom, hogy anyagilag ki vagytok szolgáltatva, de ahogy teheted szakíts meg ezzel az állat, középkorból visszamaradt bandával minden kapcsolatot.

2018. jún. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az én gyerekem is mesterséges megtermékenyítéssel fog születni. Fájó ilyeneket hallani. Elég mocsok családod van, és ráadásul vallásba csomagolják a mocskukat(!) Soha ne hidd el nekik amit mondanak, te értékes ember vagy!
2018. jún. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Fú de dühös lettem ettől. 12 éves gyereknek ilyeneket mondani.. fogalma sincs szerintem róla annak a mocsok nőnek hogy ezzel milyen lelki sérüléseket tud okozni neked. Gyerekkoromban én is kaptam megjegyzéseket apám élettársától, nem ilyeneket, de pont ilyen bántókat, és a mai napig megvan a nyoma. Ne hagyd hogy bántson ilyenekkel, mert nincs igaza, bolond. Teljesen normális ember vagy mint mindenki más, és ha már itt ördögözik szerintem nézzen tükörbe a nyomorultja, tuti látna két szarvat is a hülye fején. Idióta
2018. jún. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!