Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon cikinek erzem, hogy...

Nagyon cikinek erzem, hogy sikerult elesnem 3ember elott az úszodabol kifele jovet. Epp alakuloban lett volna egy ismerkedes, de ugye nem biztato latvany egy szetencsetlen nő?

Figyelt kérdés

1eve kaptam csipoprotezist.Mar ez gaz. Elesni nem szabadna.Megcsusztam a vizes papucsban es a "lovagom" es masik 2elott eltanyaztam..Megijedtem. Bajom nem lett de a szegyem maradt. Es ugy erezem a pasinal is leszerepeltem.

Em latom rpsszul a helyzetet vagy tenyleg igy van? Szerintem igy.kosz ha kapok valaszokat


2018. jún. 10. 10:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

szép lenne ha ez beteszi a kiskaput..


akkor meg úgy kell neki

2018. jún. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez bárkivel előfordulhat, gondolj erre és lépj túl rajta.
2018. jún. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én az ilyen esetet ki szoktam figurázni. Ha én esek el és nincs komolyabb bajom, akkor csak kinevetem még magamat is :D

És máris humorosnak tartanak, mintsem hogy ügyetlennek.

2018. jún. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szépem a segito valaszokat!
2018. jún. 10. 10:42
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy esés miatt nem jön össze a kapcsolat, akkor jobb is. Mindenki esett már el, ha nem lett bajod csak vedd te is humorosan.
2018. jún. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezen ne aggódj, megesik, én a metró aluljáróban estem majdnem pofára 3 napja. Igaz utána hülyének néztek, mert végigröhögtem az utat... :D Kiröhögöm magamat és meg van oldva a dolog. Nyilván az nem jó, ha valami bajod is van mellé. :/ Légy óvatos! Ezzel nem szerepelsz le egyébként. Nagyon buta ember, aki ezért ítél el mást. Bár kétlem, hogy ez történt volna. :)
2018. jún. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem inkább az írásodtól riadhatott vissza. (Telefonról is lehet normálisan írni, élő példának itt vagyok én ;) )
2018. jún. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha emiatt nem kellesz neki, akkor hidd el, ő sem kell neked.
2018. jún. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ritka az olyan ember, aki még sosem esett hasra. Én egyszer a zebra kellős közepén, de úgy, hogy a táskám méterekre repült. Nekem sem lett bajom szerencsére, de ketten-hárman megálltak és felsegítettek, valaki elment a táskámért. Nekem is ciki volt, de hát istenem, emberek vagyunk. Nem csináltam belőle ügyet magamnak. Mentem a munkába tovább. :)

Szóval ezen ne gyötörd magad, mondjuk a lovagjelölt odamehetett volna hozzád felsegíteni. Ha ez miatt nem lesz ismerkedés, akkor jobb is így.

2018. jún. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy te a vizes papucs miatt csúsztál meg, én pedig télen kora reggel a jeges zebrán. :)
2018. jún. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!