Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy a srác egy buli után...

Ha egy a srác egy buli után nem jelöl be Facebookon akkor valószínűleg nem keltettem fel az érdeklődését?

Figyelt kérdés

Pénteken volt egy buli ahol nem sokat, igaz, de tök jól elbeszélgettünk egy sráccal és kicsit reménykedve vártam,hogy bejelöl. Ha nem tette meg akkor az lehet a hátterében,hogy nem voltam annyira szimpi nem?:\

A nevemet biztos tudja.


19/L



2018. máj. 27. 10:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem felvételen. Ha te bejelölöd és ő nem jelöl vissza az már inkább
2018. máj. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nincs ilyen fiókja. Vagy nem az online kapcsolattartást veszi normálisnak/elvártnak és nem erre akar hagyatkozni. Vagy nem akar egyből nyomulni. Vagy bármi más, attól hogy itt vadidegenek megtippelgetik egy ismeretlen szituáció okát, pont annyira nem tudják megmondani mint ahogy próbáltál a kérdésben kikövetkeztetni 1-2 okot. Lehet igaz, lehet nem. Ha lépni akarsz akkor lépj te, és ne várj.
2018. máj. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Attól hogy egy buliban elmondod a nevedet nem biztos hogy emlékszik. Vagy attól hogy egy buliban dumáltatok szintén nem biztos hogy akarja keresni a társaságodat továbbra is.
2018. máj. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%
sztem levagta a beszelgetesbol hogy nem vagy dughato azt inkabb hagyta, de lehet nincs internet kozelben:D
2018. máj. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem jelenti azt. Ha te szeretnél még beszélgetni/találkozni vele, jelöld be. Ha visszajelöl és elkezdtek beszélgetni, akkor biztos ő is kedvel. De kár találgatni, erre nem fogunk rájönni.
2018. máj. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

én is tudtam a leendő barátnőm nevét, mégsem adta ki a fb, mert úgy volt beállítva, hogy csak ismerős ismerőse láthatja



szóval ez is lehet, meg az hogy átaludta az egész napot :D

2018. máj. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem bztos, sokan úgy vannak vele, hogy inkább nem jelöli be rögtön mert nem akarják, hogy a csaj nyomulósnak higgye őket. Lehet hogy később majd rádír. Ha meg nem jelöl be később se az se biztos, hogy azt jeleni, hogy nem érdekled, lehet fél, hogy elhajod vagy bunkóskodsz vele vagy akármi, ami azért elég gyakori.
2018. máj. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Lehet csak egyszerűen van jobb dolga is mint a netet nyomkodni, és eszébe se jutott.

Az is lehet hogy ugyan ezen agyal és azt várja te jelöld be.

2018. máj. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem többször volt már olyan hogy le voltam merülve és elfelejtettem nevét. :D
2018. máj. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi pasik, egyszerűen működünk. Ha egy buli után valakit nem jelölünk be az azért van mert kiment a fejünkből (sok volt a pia, Te voltál az 5.csaj akivel beszélt, éppen nem ér rá).

Nyugodj meg ha nagyon akar tőled valamit akkor megszerzi a számodat a közös ismerősökön keresztül!

2018. máj. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!