Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is érez vagy érezte ezt...

Más is érez vagy érezte ezt 18 évesen?

Figyelt kérdés

Lehet nem jó kategóriába írok, de nézzétek ezt el.


Leszögezem az elején, nem tartom magam érett felnőttnek stb. De! Valamiért nagyon hiányzik a gondtalan gyerekkor. (Most azt gondolhatjátok mi gondom lehet nekem 18 évesen.)

Hiányzik minden, ami régen volt. Egyszóval rengeteg dolog hiányzik. Sokszor van hiányérzetem, és folyamatosan búcsúzás feelingem van. Olyan mintha tudatalatt búcsúznék valamitől, valakitől amit/akit szerettél. Tudjátok az a fájdalmas érzés.

Emellett úgy érzem elrohan mellettem az életem és most kezdem felfogni milyen rövid és gyors az élet.

Egyszerűen nem érzem magam életben. (Nem tudom máshogy megfogalmazni).

Próbáltam már hobbit keresni, de semmihez nem értek. Nem találom azt, ami leköt.

Annyira rossz ez az egész. Mit tehetnék? Normális dolog ez?


18/L



2018. jún. 14. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én aug végén leszek 19 és értem mire gondolsz. Bár a mostani társaságomat,az osztálytársakat sokkal jobban kedvelem mint a régit. Az egy idióta osztály volt és nem is volt semmi tekintélyem mert egy nyámnyila félős fos voltam,de középsulira sikerült megváltoznom és ebben szeretem jobban ezt az időszakot,jobb osztályt pedig nehezen kaphattam volna. Abban pedig a másikat,hogy gondttalan volt minden,nem kellett semmire gondolni stb,szóval elég sokszor visszautaznék legszívesebben az időbe. Azt sem tudom,hogy most erettségi után mihez kezdjek,én se vagyok semmiben tehetséges,focizni akartam mindig is de az iskola leszívta az erőm és elvette a kedvem.

Ezt az idő dolgot is nagyon át tudom érezni. Olyan mintha most lett volna hogy a tavalyi tanítási időszak végefele még kimentünk lógni,ünnepelni. Ez az év is elrepült. Emlékszek még februárban mondta egy tanár,hogy észre se vesszük azt itt lesz az érettségi,igaza volt

2018. jún. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

#1

Fogalmam sincs miért érezzük ezt. Jó lenne tudni, vagy legalább tudni, hogy elmúlik.

2018. jún. 14. 20:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Én még 22 évesen is ezt érzem. Már befejeztem a sulit és dolgozom. És annyira hiányzik a régi gondtalan életem. 18 éves koromba éreztem ezt először miután leérettségiztem. De miután elkezdtem a sulit egy picit alább hagyott ez az érzés. De amióta dolgozom most felerősödött. Remélem , hogy egyszer elmúlik.
2018. jún. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!