Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet még valamit tenni, ha...

Lehet még valamit tenni, ha egyszer a kutyád megharapott? Lányom mindig félt tőle, ezt érezte a kutya is, de most, másfél évesen megharapta a kezét / nem mélyen, de. /

Figyelt kérdés
Amikor el akart tőle venni az utcán egy koszos rongyot. Mit lehet ilyenkor tenni? Mármint hogy ne ismétlődjön meg. Bár azt mondják, ha egszer megtette.
2010. febr. 4. 10:49
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
94%
Nem mindegy, miért akarta megharapni a kutya. Az enyém is szeret ronggyal játszani, és előfordul, hogy a játék hevében megkapja a kezem, ruhám, de csak enyhén harap rá, sosem okoz sérülést (a melegítőnadrágom állapotáról inkább nem beszélnék:)).
2010. febr. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
63%

szerintem a kutyának új gazdi kéne :S

mert hogyha a kislány fél a kutyától,akkor az nem lesz jó egyikőjüknek sem:S

2010. febr. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
9%
Hú, én biztos nem kockáztatnék... Olyan sok rémes történetet lehet hallani ilyen esetekről. Persze ez a ti döntésetek.
2010. febr. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
80%
játékból odakapott, ez nem olyan nagy ügy, de abban egyet értek, hogy gáz, hogy fél a lányod tőle:S Milyen típusú kutya, akiről beszélgetünk?
2010. febr. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
7%
Én azonnal elvinném a kutyát onnan ahol a gyerek lakik. Az ember, a gyerek mindíg fontosabb mint egy kutya! Ha egyszer megtette, nem tiszteli és megteszi máskor is, ha úgy érzi..és lehet hogy mélyebb lesz a seb.
2010. febr. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
10%
2010. febr. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
2%
aki gyerek közelében kutyát tart az egész egyszerűen nem normális! A kutya addig nem fogja tisztelni amíg kb akkora mint a gyerek. (vagy nagyobb) Ha meg a gyerek még fél is tőle, hát akkor gratulálok. Én először agyonverném, aztán ha meg tanulta hogy mi a regula, erősen elgondolkoznék az altatáson is.
2010. febr. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
95%
Óriási hiba egy kutyától megpróbálni elvenni valamit ami a birtokában van csak úgy odanyúlva. Midíg kérni kell hogy adja oda. Nem jól kezeltétek ezt a kutyát kiskorától kezdve. Nem a kutya a hibás. Nem lehet a kutyát ahogy esik úgy puffan alapon kezelni. Tanítani kell alkalmazkodni és nekünk is alkalmazkodni kell.
2010. febr. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
88%
utolsó te mekkora debil vagy... a kutya olyan mint a gazdája, egy jó idegrendszerű, biztos helyről vásárolt kutya, akivel foglalkoznak, tanítanak, egyáltalán nem veszélyes. nyilván neked sosem volt:S:S:S
2010. febr. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
78%

"Én először agyonverném"


Te aztán tudsz kutyát nevelni!És még...ajjaj!

2010. febr. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!