Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért azok diktálják a test...

Miért azok diktálják a test ideált, akiknek amúgy nem kell odafigyelniük a táplálkozásra/ sportra a genetikájuk miatt?

Figyelt kérdés

Láttam egy riportot, ahol a következőt mondták: "Xnek és Ynak tökéletes a teste, habár egyikőjük sem sportol és az étkezésre sem kell odafigyelniük"


Őket miért nem cseszteti senki, mert egészségtelenül élnek? És miért az ő teste az ideális, ha 0 munka van benne? Mikor minden nap eljártam futni, és szigorú diétán voltam, rajtam akkor is volt felesleg...



2018. jún. 14. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennek semmi köze az ideálissághoz, ha neked szigorú diétán meg futva is van felesleged (ebben eleve benne van hogy nem lehet ideális, tehát miről beszélünk) akkor life sucks for you. Nem attól lesz valami ideális vagy nem ideális hogy mennyi idő és energia megy bele, hanem hogy mi a végeredmény. Sőt, igazából ha úgy tekintjük, pont a minél kevesebb energia/idő és minél jobb eredmény párosa felel meg leginkább az ideális fogalmának.
2018. jún. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy gyakori tévhit.

Attól hogyha valakinek gyors az anyagcseréje, ugyanígy káros, ha mindenféle szemét kajákat eszik össze. Ugyanúgy lehet gyomorproblémája, cukorbetegsége, rákja stb.

Attól hogyha nem vagy kövér, még élhetsz egészségesen.

2018. jún. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Latom nem csak en nezem a fokuszt :D
2018. jún. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem ilyen riportokból kell tájékozódni. Egyébként az lehetséges, hogy valakinek valóban nem kell odafigyelnie az étkezésére például, mert egyszerűen olyan dolgokat, és annyit kíván meg, amitől nem hízik el mint a malac.
2018. jún. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy nekik nem kell odafigyelniük? Vékony ember is lehet cukorbeteg, és egy sportos fitt testben munka van, az nem genetika, nem jön csak úgy az izom...
2018. jún. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!