Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan, miként kezdjek új életet?

Hogyan, miként kezdjek új életet?

Figyelt kérdés
Sajnos odáig jutottam, hogy az életem jelenleg teljesen tönkrement. Válás, albérlet, anyagi gondok után kezdtem egy párkapcsolatot, ami szépen indult, aztán rosszul végződött, lényegében én tartottam el kettőnket, közben beteg lettem, és munkanélküli, sikerült egy örökségből egy rozoga házat vennem, de a felújításra már nem futotta, mert párom semmit nem segített, dolgozni sem akart, az én pénzem is elfogyott. Jelenleg a volt házastársamnál húzom meg magam, de nem jó, mert folyton rám akar mászni, én pedig nem akarok tőle már semmit! Jelenleg szocin vagyok, épp arra elég, hogy kifizessem a tartozásaimat. Hová fordulhatnék segítségért?

2016. márc. 12. 12:37
 1/5 donmogyoróscsirke ***** válasza:
Barátom, kitartás! Javaslom keress munkát, szedd meg magad ( addig is ott a munkanélküli segély, javasolt elintézni) , és mint fiatal fejjel tudom tanácsolni, jó baráttal, ismerőssel, de akár szimpatikus "idegennel" együtt albérletbe menni néha könnyebb megoldás! Sok sikert!
2016. márc. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy jelenleg nincsenek barátaim, voltak, de csak tőlem várták, hogy segítsek, mikor én fordultam hozzájuk, ezt nem viszonozták. Félek, hogy volt párom, akinél most vagyok, erőszakos lesz, mint annak idején, és kirak, vagy én nem fogom bírni idegekkel azt, hogy folyton zaklat. Családhoz sem fordulhatok, mert nekik megvan a jó életük és nem akarnak az enyémmel foglalkozni.
2016. márc. 12. 14:18
 3/5 donmogyoróscsirke ***** válasza:
Az szomorú ha a családhoz nem fordulhatsz! akkor tényleg javaslom, hogy facebookon pl. van egy csomó albérletes csoport, hirdesd meg hogy valakivel szívesen összeköltöznél, kisebb lakásba, vagy nagyobb szobát ketté osztani, nagyon sokan mások is keresek az ilyen lehetőségeket!
2016. márc. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy jelenleg konkrétan egy fillérem sincs...csak tartozásom. Tehát nem tudok albérletet fizetni. Munkám sincs kb egy éve, volt 4 műtétem tavaly, míg fel nem épültem ( október), nem tudtam volna dolgozni, utána meg nem találtam munkát. Az álláskeresésim már rég lejárt, most mint regisztrált álláskereső, vagyok nyilvántartva. Maximum beköltözhetnék a rozoga házamba, de munkára és pénzre lenne szükségem...az a baj, hogy ahol a ház van, egy 5-600 fős kis falu, nincs munkalehetőség, a legközelebbi város 30 km, de utazni, kajára sincs pénzem.
2016. márc. 13. 10:30
 5/5 donmogyoróscsirke ***** válasza:
Sanyarú javaslat, és én tudom a legjobban hogy milyen sz@r tartozni.. De lehet ha egy minimális összeszeget felvennél kizárólag arra hogy összeszedd magad, valami munkát találj, vagy annak intézéséhez utazz, lehet megtérülne! Ez persze nagyon kockázatos, de sajnos már más nem jut az eszembe.. :/
2016. márc. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!