Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kezdjek "uj eletet"?

Hogy kezdjek "uj eletet"?

Figyelt kérdés

/telefonrol vagyok/

Sziasztok! Ma belemotlott valahogy, hogy az utobbi evekben egy fityinget sem ert az, amit elertem... a szamitogepes jatekok teljesen magaba szivtak. Vannak haverok, akikkel pl. Skypeon beszelek, de csak nagyon ritkan eloben. Soha nem cigizek, alkohol is csak elvetve kerul a kezembe (szuletesnapok stb.) Nem vagyok az a nagy bulis tipus,ugyan tancolni jol tudok, de partnert meg nem talaltam :/ Koromhoz kepest eleg komoly vagyok. A geppel felhagytam....hogyan tovabb? A valaszokat elore is koszi. 17/F



2015. júl. 31. 21:25
 1/3 Vlagyimir Rosztov ***** válasza:
14 / F vagyok de megértelek és nem vagyok éretlen gyerekes ember , beleélem magamat a helyzetedbe és aztmondom hogy bulizni bulizz mert attol jol erzed magad és ha iszol egy kicsit ( Nagyon keveset , 1-2 pohár vörösbor és jo a szivmüködésnak ) vagy egy fél kupica pálinka , vagy 1 sör mert én közben kikapcsolodom .... ha nem talalkozol sokat haverokkal akkor hát szerintem kellene neked uj barat hogy nevessetek együtt meg ismerkedjetek segitsetek egymasnak es akkor párt talalni hogy szeretet kapj azt meg nem könnyü de én bizok benned hogy odamesz egy lanyhoz és sikerül neked.... a tancod a buliba hasznositsd , egyébként az uj életben jobban érzed majd magad , változz meg ugymond tehát a régi énedet felejtsd el és légy másmilyen személyiség, bontakozz ki az emberek felé legyen több barátod akikkel tudsz találokzni beszélni együtt bulizni és akkor talán jobb lesz... egyedül ne legyél... sok sikert, csinálj valami mást valami ujjat amire büszke vagy vagy örömet okoz
2015. júl. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Hikari156 válasza:
Szerintem első lépésként gondold át hogy hogyan is szeretnél "új életet" kezdeni. Már mint külső -belső változással egyaránt. Ha ez megvan akkor szerez barátokat (tudom ez nem olyan egyszerű mert én se vagyok jó az ilyenekben de ha pl jársz mondoconra vagy érdekel az ilyen akkor ott sok emberel meglehet ismerkedni vagy forumokon is ahol ugyan olyan érdeklődésű emberekkel ismerkedhetsz) A számitó gépet nem kelett volna azért "letened" mert ott is lehet ismerkedni. Remélem sikerül a terved :)
2015. júl. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat :)

A gepet nem ugy hagytam abba,hogy teljesen,csak a jatekokat :)

2015. júl. 31. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!