Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi van a poet.hu moderátoraival?

Mi van a poet.hu moderátoraival?

Figyelt kérdés

Apa kategóriában küldtem be két verset is, és e-mailt nem kaptam hogy mi lett a sorsuk. Nyilván el utasították őket, mert nem jelenetek meg az oldalon.. Viszont egy indoklás vagy egy szipla értesítés jól jött volna.

Illetve egyre több vers kerül el utasítotásra.

Hasonló indokokkal:


A Poet.hu látogatói között nagy számban vannak a fiatal korosztályból is, ezért fontosnak tartjuk, hogy az oldal számukra is megfelelő tartalmat biztosítson. Ennek érdekében sajnos nem áll módunkban közzétenni uszító, piszkálódó jellegű műveket, ezért az alábbi versedet sajnos el kellett utasítanunk.


Nos, egy harag kategória, vagy egy csalódás szerintem szinte mindig erről szól.. De ha nem durva, és nem uszító a mű nem érzem indokoltnak az elutasítást. Szimbólumokba csomagolva persze el fogadnak valóban olyan tartalmakat amiket nem kellene.

Ha pedig a probléma az, hogy vannak a felhasználók között nagy számban vannak fiatalok, akkor indokolt lenne új kategória létrehozása a számukra nem megfelelőnek titulált műveknek. Éppen úgy, ahogy nem régiben megszületett az erotika kategória is.


Ti hogy látjátok ezt? Másnak is van kifogása egyes elbírálásokkal szemben?



2018. jún. 15. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az nem lehet,hogy még vannak versek a tiéd előtt amit ellenőriznek?


Mutassd már meg a verseid, kiváncsi vagyok mi miatt utasíthatták el.

2018. jún. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem is elküldheted
2018. jún. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ide is kiteheted+van ott blog amibe azt pakolsz amit akarsz.
2018. jún. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

3


Ott se tehet ki akármit, én kitettem egyszer egy 18+-as horror történetet, de olyan durva volt, hogy mondták, hogy vegyem le, mert nem "gyerekbarát" :D

2018. jún. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Magyarország nem igazán az adminok országa... Pesten hallottam, eladós csoportok, stb. oldalak adminjai általában a saját random kedvük szerint csinálják a dolgokat. Külföldön jellemzőbb, hogy felelősségtudatos adminok dolgoznak. Mi a balkánhoz tartozunk ilyen téren is.
2018. jún. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem CSAK azzal az indokkal utasították el a versem, hogy vannak fiatalkorúak. Sem erőszakos, sem politizáló, sem erotikus nem volt. Az volt az egyik legjobb versem és valósággal rosszul esett a dolog. Nem hiszem, hogy a versem bármelyik gyereknek is lelki sérülést okozott volna de fellebbezni nem lehet mert ők a moderátorok. (Plusz a főmoderátor)
2018. jún. 16. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első versem utasították el így. Ami szerintem az egyik legjobb volt. De mndegy. Ment a kiadatlanok közé. Kíváncsi vagyok milyen a te versed. Ha szeretnéd leírhatnád.
2018. jún. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ! :) Remélem egyszer azért majd rá jönnek hogy ez így nem igazán működő képes dolog,és majd tapasztalhatunk változást. :)
2018. jún. 16. 10:35
 9/10 anonim ***** válasza:

Vannak más fórumok is ahol közzéteheted verseid gondolom.

Vagy akár létre is hozhatsz egyet.

2018. jún. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én azokat a verseimet, amik nem valók gyerekeknek, a poet.hu-s blogomba szoktam közzétenni.
2019. okt. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!