Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Érettségi nélkül is lehet...

Érettségi nélkül is lehet boldognak lenni?

Figyelt kérdés
Nincs érettségim emiatt depressziós vagyok, győzzetek meg hogy anélkül is boldog lehet az ember
2018. jún. 17. 11:49
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Boldog lehetsz nélküle is. Nekem van mégis depressziós vagyok.
2018. jún. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Nekem diplomám van és én is depressziós vagyok :-D
2018. jún. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Addig voltam boldog amíg nem volt :DD
2018. jún. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2018. jún. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

A pénz nem boldogít, de a hiánya óriási problémákat vet fel.


Érettségivel nagyobb esélyel szerzel jobban fizető állást, aminek jobb munka körülményei vannak és amivel talán kevesebbet kell dolgoznod mint egy kézimunkás.


Ezzel nem azt mondom, hogy érettségi nélkül nem lehet sikeres valaki vagy boldog, de több opcióval nagyobb esélyel fogod jobban érezni magadat.


Meg ott van a többi embernek a megítélése. Az érettségi egy nagyon alap és könnyű dolog. Igen, tudom, hogy nem kéne foglalkozni másokkal, de ha ez számodra kevesebb opciót jelent akkor fontos ... mert kihatással lehet az élet minőségedre.


Ahelyett, hogy elfogadnád a mostani helyzetedet mért nem teszel valamit? Pl.: Mért nem érettségizel le?

2018. jún. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%

Ha ennyire szar akkor oda adom az enyemet ha erdekel..

Sokkal tobbre vittem a 8altalanost igenylo tanfolyamokkal mint az eretsegivel.

Eretsegi csak a teknikusihoz kellett, semmi mashoz.

2018. jún. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%

Én sima szakmunkás vagyok,tele vagyok jobbnál jobb munkákkal,mindenem megvan,jól keresek,tudok félretenni,szeretem a munkámat,minden okés.

Egyre jobban keresik a jó szakmunkásokat mindenféle területen,ez csak egy tévhit jaj érettségi,diploma meg minden,mert különben egy nyomorult maradsz,

"nyakkendőben" is lehet bárki egy hólaljszagú pronyó :)

2018. jún. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Azért a boldogságnak, nem feltétele az érettségi.
2018. jún. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az életben fellelhető szépség megtalálása, lehetőségek bölcs felhasználása nem egy szaros papíron múlik, - sokkal inkább azon, hogy mennyire vagy életre termett.

Elnézést kérek a jelzőért, de mára azzá alacsonyították az érettségi bizonyítványt, mint amit írtam!

2018. jún. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!