Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akiknek nincs érettségije,...

Akiknek nincs érettségije, hogyan boldogultok a mindennapjaitokban?

Figyelt kérdés
Nem érzitek hogy gátol hogy nincs érettségitek? Nem gondoltok arra hogy milyen jó lenne ha meg lenne?
2018. jún. 16. 12:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
16 vagyok és örülnék ha lenne érettségim
2018. jún. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Kiegészítve a kérdés, azokra gondolok akik nem tették le annak idején
2018. jún. 16. 12:15
 3/16 anonim ***** válasza:
35%

Nem erzem hianyat.

Jo munkahelyem van, sajat lakas, kocsi, es diplomas feleseg. Az is csak egy darab papir, ha nelkule nem boldogulsz, vele se viszed sokkal tobbre.

2018. jún. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%
Szinte gondoltam, hogy jön valami legenda vagyok, aki megmagyarázza, hogy az érettségi fassàg.
2018. jún. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%

Ne ess at a lo tuloldalara. Nem azt irtam hogy fassag, csak hogy kozel sem akkora dolog mint ahogy itt sokab eloadjak.

Foleg hogy sokan leteszik, utanna meg soha eletukben nem fognak azon a teruleten dolgozni...

2018. jún. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
Jó hát van 1-2 magadfajta mázlista akit eltart az asszony. :D
2018. jún. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
62%
Netto 200 ezer felett keresek (probaidos kezdokent), sajat lakasban elek a parommal (igaz, szuloktol kaptam), ho vegen is van penz a szamlainkon, nem kell allandoan az akciokra vadasznunk, nyaralni is el tudunk menni minden evben, illetve ev kozben is belefer 1-2 hetvegen egy wellness valahol videken, egyedul a nagyobb (100 ezer felett) kiadasokat kell meggondolnunk. Nyilvan nem ez az elet legteteje, de nem mondanam, hogy sok problemam lenne. Jo munkahelyet talaltam es szerencses a csaladi hatterem. Masok diplomaval keresnek minimalbert, mert nem fizetik meg a munkakoruket rendesen.
2018. jún. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem boldogulok, bár igaz az se sokat segítene, és önmagában nem oldaná meg a problémáimat.
2018. jún. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%
Érettségi nélkül is lehet az ember művelt és udvarias. Szakmunkásoknak nem alapfeltétel, aki tovább akar tanulni annak muszáj. Abba most nem mennék bele, egyetemisták milyen szinten rombolják a környezetüket. Van pár év rapadztalat, kilincs helyett berúgja az ajtót. Mert ez olyan menő. És ő les z a kultúrember. Haha
2018. jún. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%

Jelen pillanatban en tartom el ot...

Es elobb asnam el magam minthogy egy no tartson el.

2018. jún. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!