Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti is szomorúak vagytok?

Ti is szomorúak vagytok?

Figyelt kérdés
Alig egy órája halt meg az egyik kedvenc rapperem xxxtentaction, sokat segített és szerintem nagy jövője lehetett volna neki, éppen híres lett, adományozni akart volna akart hétvégén erre ez történik. Nem hiszem el.

2018. jún. 19. 00:57
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
76%
nem sajnálom egy cseppet sem, megérdemelte. nőverő kutya.
2018. jún. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

A kocsijában ülve lelőtték Miamiban.

Ha igaz, amit az exeivel művelt, nem tudom sajnálni.

Várható volt, hogy valamelyik nőnek az ismerőse (szerintem biztos az volt az elkövető) elégtételt fog tenni.

2018. jún. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

De amugy nem érdekes nektek hogy azt aki valami jót akar tenni pl adományozni azt egyböl megölik.


John Lennon is Bob Marleyt is megölték mert állandóan az elfogadásról szeretetröl meg hasonlókról énekeltek.

2018. jún. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Nem lettunk vele kevesebben. Kis tömeg kutya,unalmas fos zenékkel.

Sokkal több jobb ember hal meg naponta

2018. jún. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

#13 Nem tudom hogy érdekes-e, gyakorlatilag nincs olyan híresség aki ne állni ki publikusan valami nemes ügy mellett, és ne adományozna, viszont ezt az embert nem nagyon tenném meg a béke helytartójává.

[link]

2018. jún. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Nem indok nélkül lett megverve a csaj, megérdenelte.
2018. jún. 19. 22:38
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

idióta. Miért is érdemelte meg?

Mert x bekamuzott valamit?

Az erőszak SOHA nem megoldás. Igaz ez a verésre meg a lelövésre is.


Látszott a srácon már a zenéi miatt is hogy egy agresszív állat, börtönben is volt.

Ettől függetlenül szomorú hogy meghalt, de ne akarjunk már belőle egy mártírt meg legendát csinálni, a zenéi átlagosak voltak, a szövegei elképesztően repetatívak, és emberileg sem volt a toppon.

2018. jún. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
hát igen, az ilyenek szeretik akik szerint nőt verni simán lehet. én örülök hogy felfordult.
2018. jún. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
némelyik nőre ràfèrni egy alapos verès.
2018. jún. 20. 18:02
 20/30 anonim válasza:
0%
EMBEREEEK!Mi a rák folyik itt. Egy halott embert fikáztok!? Azt megértem, hogy valakinek nem tetszik ez a hip hop műfaj amit képvisel, de miért kell fikázni a zenéjét? Nézzétek meg a 17 című albumát! Tökéletesen bemutatja, hogy az élete vége felé mennyire megtört emberré vált. Tökéletesen bemutatja a lelki állapotát. Majd akkor fikázzátok ha meghallgatjátok azokat a számokat. Ha nem értitek a szöveget nézzetek meg egy magyar lyricset. És én igenis sajnálom azt az embert hiába tette azt amit tett... mindenki követ el hibákat te is én is, mindenki.
2018. jún. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!