Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Barátnőmet zaklatják? Mit tegyek?

Barátnőmet zaklatják? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Minden nap hívogat ja egy szám, de ha fel veszi nem szól bele. Én megpróbáltam felhív i, egy női hang mondta 'halo' és lecsapta.aztan engem is hívott nem egyszer. Barátnőm telefonjáról megpróbáltam hívni, nem vette fel ma már öt is hívta de kinyomja folyamatosan ha ő hívja nem veszi fel.

A Telekom nem tud segíteni állítólag mert az adatai titkosan. Menjek a rendőrségre?


2018. jún. 19. 12:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Minden nap hívogatja és ezt már nem lehet bírni. Le tiltotta a számát, de attól még jelzi hogy hívogatja..
2018. jún. 19. 12:07
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a jó call blocker, ahol be lehet állítani a 'pick up - hang up' opciót. Ilyenkor megy az illető pénze de nem kell foglalkozni a hívással, csak be kell rakni a blacklistbe. Magával szúr ki.
2018. jún. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 acelsziv ***** válasza:
mehetsz rendőrségre. Az ilyen komolyan veszik és nekik ki fogja adni a T az adatokat.
2018. jún. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Talán egy új telefonszám segíthet.
2018. jún. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!