Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan reagáljam le értelmesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagáljam le értelmesen ha barátnőmet zaklatják és beszólogatnak neki a suliban?

Figyelt kérdés

A párom 17 éves én 19 vagyok. Tök véletlenül tudtam meg hogy mi megy náluk a suliba. Ő egy ritka szép lány és igen sok hódolója akad meg rosszakarója is.

Amikor ma elé mentem a sulijához és éppen megöleltem és megcsókoltam még mondta, hogy gyorsan visszaszalad valamiért a barátnőjéhez. Visszament 1 percre majd mikor jött felém kiordítottak neki a srácok az ablakból, hogy "DE MEGB@*NÁLAK, GYERE VISSZA, DE JÓ A S**GED". Én meg oda mentem, hogy mi a f***z bajod van? Mire csak röhögtek hogy jaj semmi ám majd becsukták az ablakot, barátnőm meg elrángatott, hogy hagyjam őket menjünk inkább. Én meg egyből kérdeztem, hogy mi volt ez? És kiderült, hogy "mindig" ez van, beszólogatnak neki főleg ezek a srácok de még jó páran ilyen tiszteletlenek vele, ő meg nem az a típus aki visszaszól.

Azt mondta nem zavarja -ez nyilván nem igaz- megszokta már had irigykedjenek. De engem mégis nagyon zavar, és meg akarom ezt oldani. Akkor ott legszívesebben eltörtem volna a kis suttyók koponyáját de nem akarom leégetni a barátnőmet vagy, hogy őt később elővegyék, hogy a pasija megveri a diákokat a suliban. Mondtam neki, hogy bemegyek és elbeszélgetek velük de egyből mondta, hogy "NE NE NE NE" ő ezt nem akarja. Most mégis akkor, hogy lehet ezt felnőtt ember módjára lereagálni? Azért nem állapot, hogy ilyeneket kiabálnak utána az utcán az iskola előtt. Arra gondoltam még, hogy esetleg suli után "elcsípem" az egyik srácot és finoman elbeszélgetek vele, hogy nagyon csúnyán megbánja ha nem áll le vele, erről nem is szólnék barátnőmnek, talán ez eddig a legjobb ötletem. Szerintetek mit kéne tennem?


2017. jan. 27. 16:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos vagy, hogy így aggódsz miatta, és tényleg elék köcsögök ezek a srácok, de szerintem ha a barátnőd azt mondta ne, akkor ne. Lehet csak rontanál a helyzeten, és utána neki kéne mindennap ott lennie a suliban..

16L

2017. jan. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha "beszélgetsz" velük, akkor megvan az esélye annak, hogy csak rosszabb lesz. Azért nem akarja a barátnőd ezt, mivel ő már ismeri ezeket.
2017. jan. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Sajnos tényleg neki kell megoldania. Ha azt látják hogy a fiúja intézkedik, gyengének fogják tartani és még jobban rászállnak.

Ha végül mégis nekikmész szólj nekem is. Hányingerem van a hasonlóaktól akik képtelenek tisztelettel kezelni egy lányt.

2017. jan. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne, hogyha leb*znék nekik egy-kettőt már egyikük sem röhögne többet. Vagy csak a képébe állnék és mondanám, hogy most mondja ha valami baja van, meg se merne mukkanni. Ezek csak kisgyerekek csak a szájuk jár és láthatóan még nem nevelték meg őket.
2017. jan. 27. 16:55
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de amit te csinálnál velük, nagy eséllyel megcsinálnák a barátnőddel. Pontosan azért, mert kisfiúk, akik abban lelik örömüket, ha a gyengéket cseszegethetik
2017. jan. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen neki kellene elintézni dehát ha ő nem tudja? Nem mer konfrontálódni az emberekkel, persze nagy a szája de ismerem és tudom, hogy fél a veszekedésektől. Őt meg minden nap így megalázzák, minden nap ilyen rossz neki? Ezt nem hagyhatom. Most komolyan mire jó egy barát/férfi ha nem erre?
2017. jan. 27. 17:18
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen ne próbáld őket szépen meggyőzni, mert akkor téged is csak beszarinak fognak tartani. Vagy ne csinálj semmit, vagy ha rendszeresen beszólnak a barátnődnek, akkor kapd el az egyiket, lehetőleg azt aki a főgyökér, és fenyegesd meg, de ha nem ért a szóból, csapkodd meg a gyereket. 18/f
2017. jan. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Igenigen, hidd el, hogy a barátnőd inná a levét, aztán majd azt is el akarja előled titkolni, nehogy mégegyszer megcsináld. Higyj nekünk, hagyd őket, éretlen kisfiúk. Annyit tegyél, hogy tereld el a barátnőd figyelmét erről, ne beszélj neki erről, de ha ő mond valamit erről, természetesen hallgatsd meg:)

#1

2017. jan. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
7-es meg sem fordult a fejemben, hogy szépen beszélgessek el velük. És az a baj, hogy ezt előlem eddig titkolta. Volt olyan, hogy otthon hagyott valamit én meg elvittem volna neki a suliba és kitalálta, hogy 2 épülettel arrébb találkozzunk, én meg mondtam, hogy semmi gond beviszem neked de akkor is mondta, hogy jaj ne nem kell úgyis megyek boltba meg be sem enged a portás stb. Amikor névnapja volt (amiről azt hitte elfelejtettem) akkor is megleptem őt a suliba, vittem neki virágot meg csokit meg mindenfélét amiket nagyon szeret és akkor mentem amikor tudtam, hogy lyukasórája volt és folyton unatkozni szokott. Nagyon meglepődött először azt hittem nem is örül és mint akinek halaszthatatlan dolga van kitessékelt a suliból és mondta, hogy beszélgessünk inkább a parkban ahol persze már nagyon feldobódott. Akkor ez picit fura volt de így utólag elég gyanús nekem. Mi van ha nem csak szóban zaklatják? Régebben említett valamit, hogy az egyik fiú rávert a fenekére szünetbe, akkor is kiakadtam de megnyugtatott. Ő tényleg nagyon nyuszi, csak a szája jár meg játssza a menő kislányt de néha még egy idegenhez sem mer hozzászólni. Ha megkérdezném az igazat szerintem biztosan hazudna mert szégyelli vagy nemtudom. Én majd felrobbanok a gondolattól, hogy bántják a barátnőmet.
2017. jan. 27. 17:38
 10/13 anonim ***** válasza:
Így egy kicsit furának tűnik, kicsit olyan mintha még élvezné is..vagy nemtudom nekem ez jött le, de biztos hogy van valami titkolnivalója a suliban, biztos vagy benne hogy nem csal meg? bocsi a feltételezést, csak kicsit fura
2017. jan. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!