Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Chat.hu-t ismeri/használja...

Chat.hu-t ismeri/használja valaki?

Figyelt kérdés

Szánalom az a vergődés ami ott megy. Mindenki azt hiszi hogy ő van a középpontban de senki se figyel senkire.


Kb így lehetne röviden leírni...


De az semmi kötekednek össze-vissza és azon harcolnak hogy ki tud cifrább ocsmànyságot írni. Én ezt a weboldalt bezáratnám!



2018. jún. 20. 11:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Még kb 10 éve használtam, akkor is hasonló volt csak sokkal-sokkal többen voltak. Első nőm is onnan volt. :)

Szép emlékek...

2018. jún. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Bezárni mindaddig nem fogják, amíg a jelenlegi üzemeltető, Epicenter Market Limited el nem adja.


Amióta felszámolták a moderátori rendszert, szerintem elszabadult a pokol.


Szerintem a moderátori rendszer felszámolása és úgymond automatizálása hiba volt (mondom ezt úgy, hogy egy rövid ideig én is voltam moderátor).



Ha zavarj, ne járj oda!Nem kötelező!

2018. jún. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
35%

Bibis lett a lelked,mert cúnákat írtak és nem figyeltek rád?

Üdv a neten,kölyök.

2018. jún. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%

2,5 éve ott ismerkedtem meg a Kedvessel, de azóta nem használom.


29n

2018. jún. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
35%
Több, mint 10 éve használtam, mindig meglepődök, amikor valaki megemlíti, hogy létezik még. :-)
2018. jún. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%
Az Anotalk is ilyen, ne várj nagy csodát.
2018. jún. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nincs mod, egy igazi fertő az internet legalja. De végülis ez nem a weblap hibája mert az oda írogató emberek teszik azzá...
2018. jún. 20. 11:37
 8/13 anonim ***** válasza:
Legutóbb 2004-ben léptem fel. Akkor még lehetett ismerkedni meg minden. Eljárt felette az idő...
2018. jún. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Új szabályzatot kellene írni, és törölni, illetve tiltani kellene az összes perverz/aberrált nickű és megnyilvánulásokat írogató egyént. Rögtön megtizedelődne a létszám, mert a nicklista java mindig tele van aberráltakkal. Persze annak a maradék néhányszáz embernek (ami az egykori egyidőben jelenlevő 2-3-4000 ember töredéke) már nem lenne érdemes működtetni, fenntartani az oldalt.
2018. jún. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
39%
Tiniként rengeteget trollkodtunk ott egy barátnőmmel :D
2018. jún. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!