Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Chat.hu-t ismeri/használja...

Chat.hu-t ismeri/használja valaki?

Figyelt kérdés

Szánalom az a vergődés ami ott megy. Mindenki azt hiszi hogy ő van a középpontban de senki se figyel senkire.


Kb így lehetne röviden leírni...


De az semmi kötekednek össze-vissza és azon harcolnak hogy ki tud cifrább ocsmànyságot írni. Én ezt a weboldalt bezáratnám!



2018. jún. 20. 11:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan mint a többi netes oldal: nem írnak vissza a lányok.
2018. jún. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom pontosan, jelenleg mi megy ott, 4 éve voltam ott utoljára, már akkor is nagyon kevesen jártak fel.


most a gyaloglóra járok.


magamnak kissé ellentmondva azt tanácsolom, h ne járj ilyen helyekre, vagy ne vedd komolyan.


-anno 7-8 évvel ezelőtt több ezren jártak fel a cset.hura, kb. 10 emberrel találkoztam onnan, van akivel azóta is találkozom


viszont ma már hazsnálhatatlan, mivel pár százan járnak fel pl a gyaloglóra, 90%-uk nem százas:


-nők közül szinte mind túlsúlyos, vagy magányos, kattant, hazudozó

-a közösben félművelt egyének osztják az észt, vagy kötekednek

-fiatalok alig vannak, kötekedők középkorúak és öregek viszont bőven


szóval ne vedd ezt annyira komolyan. ma már a csetekre zömében csak boldogtalanak prolik járnak.

2018. jún. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 dudovlo pavel válasza:
Amit a kérdező leírt,tökéletes jellemzése a chat.hu-nak,mindenki írogat közösbe,de senki sem kíváncsi a másikra!
2021. máj. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!