Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ismeri vagy hasznalja valaki...

Ismeri vagy hasznalja valaki az Amlan forte nevu tablettat? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Kinek mennyi ido alatt hatott? En ket hete kezdtem szedni, estenkent szobatrambulinon kardiozok kb haromnegyed orat. Csokkent sokat az ehsegerzetem tole, kevesbbet is eszem, ertelem szeruen, az anyagcserem is jobb lett. De meg nem erzem mas hatasat. Sok pozitiv velemenyt olvastam rola. Sajnos szules utan maradt kicsi felesleg, 64kg voltam es most 72 vagyok. Legyszi a kioktatos es ertelmetlen valaszoktol kimeljetek. Koszi!
2017. jún. 25. 19:03
 1/2 anonim válasza:
Egyik ismerősőm is használta ugyan úgy szülés után.Két hét után 6 kilót fogyott.Azóta is ajálja mindankinek.Ha rendszeresen szedi ön is lefogy hat kéthét után 6 kilót.
2017. jún. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szedem két hónapja, se anyagcsere gyorsulást, se fogyást nem tapasztalok. Csak azért szedem még, mert kifizettem a két dobozért 24ezret.
2017. aug. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!