Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha tudnátok,...

Mit tennétek, ha tudnátok, hogy alig 10 évetek van hátra?

Figyelt kérdés
Ennyit jósoltak nekem. Meg akarok barátkozni a gondolattal.

2018. jún. 20. 21:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%

9 éves korom óta ezt ígérgetik aztán itt vagyok 25 és semmi bajom


aztán lehet holnap meg már hűtenek

2018. jún. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Kívánom, hogy ez így is maradjon.


De én sajnos sosem voltam szerencsés ember.

Olyan rossz érzés. Nem a halál gondolata bosszant, hanem az, hogy várni kell rá. Nem kezdhetik bele semmibe, nem alapíthatok családot stb.. jönne inkább most és viszlát..

2018. jún. 20. 22:08
 3/21 anonim ***** válasza:
:(
2018. jún. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Ezt jos mondta vagy orvos?

Azert nem mindegy 😅

Ha jos akkor engedd el.

Ha orvos akkor hasznald ki ezt a 10 evet ugy ahogy szeretned. Irj bakancslistat aztan hadszoljon. 10 ev azert nem olyan keves hogy semmit ne tudj ezido alatt csinalni.

2018. jún. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Orvos.

Bár őszintén sajnálom, hogy nem hiszek ezekben a dolgokban. Megtölthetném a szívem hamis reménnyel..


Éppen ez a baj, nagyon sok az a 10 év. Nem tervezhetek hosszútávra, és ez évről évre jobban nyomaszt majd.

2018. jún. 20. 22:23
 6/21 A kérdező kommentje:
Elkezdenél tanulni például egy küzdősportot, ha tudnád, hogy mire a mesterévé válhatnál már nem leszel?
2018. jún. 20. 22:24
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez szorakoztat akkor igen.

En mondjuk nyaralnek, buliznek, (ezert rohadtul le leszek pontozva) de kiprobalnek nehany kabszit ami erdekel, szoval tombolnek. Allj ugy hozza mintha a doki nem mondott volna semmit. Elobb is meghalhatsz valami oknal fogva. Ha nem tudnad hogy 10 eved van akkor dolgoznal vagy hasonlo. Viszont igy tudod hogy ezt az idot teljesen magadra fordithatod. Persze amennyire megengedheted magadnak. Benne van a paklibam az is hogy par even belul talalnak megoldast a problemadra, igy azert ne epitsd le teljesen magad 😅

Csak pozitivan ✌

2018. jún. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Te hulye vagy. 10 ev az egyaltalan nem sok.
2018. jún. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Hát, nagyon jókat mondasz, de nem tudod átérezni, amit most átélek. Így nem tudok olyan pozitívan hozzáállni. Minden örömömet beárnyékolja ez a dolog.


Nyugi, senki sem fog lepontozni, részemről ment a zöld kéz, de mindenesetre kábszit kihagynám, akkor már tényleg nem lenne kiút

2018. jún. 20. 22:42
 10/21 A kérdező kommentje:
#8 Így elég sok.
2018. jún. 20. 22:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!