Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Emlékszik még valaki a Sandy...

Emlékszik még valaki a Sandy Hook általános iskolai mészárlásra? Mi volt a reakciótok amikor ez a mészárlás történt?

Figyelt kérdés
20 első osztályos kisgyerek és 7 felnőtt halt meg.

2018. jún. 21. 10:54
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

# 10 Nem kisgyerek követte el! Egy 20 éves fiatalember volt, Adam Lanza. Ugyanabba az iskolába járt évekkel ezelőtt amikor még általános iskolás volt.


A mai napig nem lehet biztosan tudni miért ölt meg ennyi gyereket egy gépfegyverrel. De az biztos hogy amikor abba az iskolába járt az osztálytársai rendszeresen zaklatták és lehet hogy ez IS hozzájárult ehhez hogy később megbosszulja magát.


De tényleg azért kérdem mert az ilyen valami nagyon ritka hogy tömegesen megölnek gyerekeket. És az embereket úgy néz ki ennek ellenére különösebben nem érdekli. Egy kicsit sajnálkoznak akkor, de aztán el is van felejtve.

2018. jún. 22. 08:52
 12/14 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező, mi bizonyítaná neked, hogy érdekli az embereket? Utána néztél, milyen alapítványok, szervezetek jöttek létre a tragédia nyomán? Hogy mi lett a sulival, és hol milyen megemlékezések vannak?

Meglepődnél.

Az, hogy a magyarok nem igazán emlékeznek egy sok évvel ezelőtti amerikai tragédiára, érthető, de mégis mit kellene csinálnunk? Minden nap gyertyát gyújtani, egy perc néma csenddel indítani a tanórákat? Tudod, hogy lehetetlen. Az, hogy egy hírről elfelejtkeznek emberek, nem egyenlő azzal, hogy az áldozatokról elfelejtkeznek.

Mi nem is tudtunk erről sokat, itt nem volt sokáig hír.


Én is csak azért emlékszem élénken és ismerek minden részletet, mert érdekesnek találtam az összeesküvés-elméleteket és ezért felfrissítettem a dolgokat...

Mindent összevetve nem a mi dolgunk erről megemlékezni, és akiknek dolguk, azok igenis teszik.

2018. jún. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
51%

Nem halt ott meg senki, csak szegény Lanzáék akiket felültettek. Akiknek agyonlövik a pici kislányát azok nem így röhögnek mikor azt hiszik még nem forog a megrendezett interjú:


https://www.youtube.com/watch?v=0JoeXAFBbpQ


Ha valaki veszi a fáradtságot és beleássa magát a furcsábbnál furcsább részletekbe ledöbben azt garantálom. És ez a többi hasonló merényletre is igaz.

2018. júl. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
57%
Utolsó: én is érdekesnek találtam az egészet. Rengeteg érdekes aspektusa van a dolognak, példásul az, hogy az összes állítólagos szülő szabadúszó színész. Hmm.
2018. júl. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!