Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyenek az emberek?

Miért ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés

Soha sem szoktam az interneten hozzászólni dolgokhoz, de a minap megtettem mert egy olyan téma volt amiről markáns véleményem van.

Sajnos félreértettem valamit, és kaptam egy beszólást a külsőmmel kapcsolatban.

Ez a hozzászólás rendkívül népszerű lett a lájkok alapján. (hiába kit érdekelnek a lájkok, azért az egy visszajelzés)

Viszont semmi köze nem volt a témához, én senkit sem bántottam a külseje miatt.


Az az igazság,hogy nekem a külsőm a leggyengébb pontom.

Az életem során csupán kétféle véleményt ismertem meg: hogy csúnya vagyok, vagy hogy kifejezetten szép (ebből kevesebbet).Nincs aranyközépút, sosem tituláltak átlagosnak vagy hasonlónak.

Viszont sajnos többségben van/volt mindig is, az hogy csúnya vagyok.

Kifejezetten igyekszem magamra adni, ezzel is kompenzálva valamennyire a külsőmet.Igazán csak az arcommal van baj, azon pedig nem tudok változtatni.


Viszont ez a hozzászólás közel száz kedveléssel depresszióba taszított.Nem az,hogy egy idegen ember mit mondott, meg hogy közel százan egyetértenek.

Csak azt gondolom magamról én is, amit ő leírt, és bár tagadom magamnak, próbálom elfogadni,hogy így nézek ki, de nem tudom.

Mindig azt gondolom, gondoltam,hogy csúnya vagyok,már kisgyerekorom óta, mert ezt kaptam meg mindig.

Vannak időszakok amikor elfogadom magam, és boldog vagyok, de minden egyes ilyen visszajelzés egyre jobban megvisel, teljesen kizökkent.


Nagyon elkeserít.Vallási okokból nem lennék öngyilkos, de pont ezek miatt tartós ideje, és őszintén vágyom rá,hogy rövid időn belül valamilyen úton-módon meghaljak.


Eddig 3 párkapcsolatom volt, ebből két alkalommal -mások számára is- kifejezetten vonzó partnereim voltak, de ez sem segít a lelkemen.


2018. jún. 21. 19:20
1 2
 1/12 nemaRendőrség ***** válasza:
7%

És most mit is akarsz ezzel a kérdéssel?

Idejöttél sírni hogy bántanak az emberek, meg elkezdesz menőzni hogy szépek voltak a párjaid(egy meg nem, de mégis vele voltál??)


Szerintem nem azért szóltak be mert csúnya vagy. Nagyon antipatikus vagy számomra már ennyiből

2018. jún. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Sajnálom ha ez jött le.
2018. jún. 21. 19:33
 3/12 anonim ***** válasza:
19%
Enis csak azt tudom mondani mint az elso. Amugy ha felreertettel valamit akkor azt ott is kozolhetted volna, es valoszinunek tartom hogy ha megertik hogy tevedes volt akkor bocsanatot kert(ek) volna.
2018. jún. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Leírtam hogy mit értettem félre, és elnézést kértem.Semmi reakció nem jött rá.
2018. jún. 21. 19:37
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

Jóval több az ostoba, műveletlen és bunkó ember, mint az intelligens. Mivel - a leírásod alapján - téged érdekelt az adott téma, és határozott véleményed volt azzal kapcsolatban, amihez kommenteltél, nagy valószínűséggel értesz is hozzá.


Az illetőnek az általános iskola második osztályát idéző gyerekes, személyeskedő - nem mellesleg iszonyatos módon bunkó stílusú - hozzászólására érkezett 100 kedvelés - ergó száz "támogatás" - Másszóval: 100 olyan ember állt oda, akik ezt a stílust / kifejezésmódot / magatartást magukénak érzik, egyet értenek vele, (és/vagy) tetszik nekik.


És abból látszik, hogy nem veled van itt a gond, mert azt meg le merem fogadni, hogy az általad odaírt értelmes, kulturált vélemény nem kaphatott többet 10 ilyen jellegű "egyetértésnél" / "helyeslésnél" - "lájk" formájában.


Intelligens embernek az eleve témához tartozó hozzászólás lenne az, ami kivált belőle valamit, nem pedig egy oda nem illő sértő és kulturálatlan formájú beugatás.


Ahol egy ilyen nagypofájú, rosszidulatú, mocskolódó ember számít az elismerendőnek, nem pedig a kulurált véleménykifejtés / kifejezés - amit szolgálna az az egész, ott komoly gondok vannak a jelenlévők között. Itt nem benned van a hiba ebben az esetben. Te ettől a beugatástól nem leszel szarabb ember. Ő viszont önszántából állította ki magáról a hamisítatlan képet.

2018. jún. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fogadd meg,amit az 5-ös leírt. Teljesen egyetértek vele és szerintem ezt ne téveszd szem elől. Ahogy az első két válaszolón is látszik: az internet nem az a birodalom,ahol az intelligens emberek vannak többen. Ne érezd magad rosszul. Nem érdemes az ilyenek miatt.
2018. jún. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
5: +1!!!!!!444
2018. jún. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%

Magyarok vagyunk, nálunk ez trendi szokás.

Azonban szerencsére egyre több kérdésben, hozzászólásban látom, hogy vannak, akiknek nem tetszik ez a fajta hozzáállás, és változást szeretnének, ami üdvözelendő.

2018. jún. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%
888 vagy origo?
2018. jún. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
#1: "...elkezdesz menőzni, hogy szépek voltak a párjaid(egy meg nem, de mégis vele voltál??). Nem írt olyat, hogy szépek voltak a párjai, azt írta, hogy vonzóak(nem ugyanaz). Kettő mások számára IS vonzó volt egy pedig "csak" az ő számára. Hol itt a menőzés?
2018. jún. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!