Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehetel molnár krisztiá...

Hogyan lehetel molnár krisztián moderátora?

Figyelt kérdés
2018. jún. 25. 00:10
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Írni nem tudsz, úgyhogy fel vagy véve.
2018. jún. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Most minek kellett bele kötni? Elírtam. És? Te se vagy tökéletes.
2018. jún. 25. 00:33
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyok az, nem is mondtam... bár attól függ, milyen szemszögből nézzük. Molnár "úrhoz" képest, én vagyok Zeusz, a görögök főistene...


Komolyra fordítva a szót (mármint, komolyabbra, mint eddig), őszintén, csak kíváncsiságból; milyen indíttatásból kívánsz a moderátora lenni, ennek a figurának? ... Aki, nem mellesleg, önmaga olyan moderálatlan, hogy a létezését is cenzúrázni kéne. (De, persze; ízlések, és pofonok... kinek jobb, kinek nagyobb).


A kérdésre válaszolva: felveszed vele a kapcsolatot, és megkérded. Ha elkezded dicsérni az eszét, a jellemét, és a küllemét, és küldesz neki pénzt, vagy csizma-pálinkát, akkor biztosan a szárnyai alá fog venni téged.

2018. jún. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Iligy



:D

2018. jún. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Pénzt nemtok neki küldeni, nincs kártyám, felvettem a kapcsolatot vele messengeren, nem válaszolt, dícsértem már
2018. jún. 25. 07:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Ki ez a pasi?
2018. jún. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem még a dicséreteddel sem tudott ez a fószer mit kezdeni, azért nem válaszolt. :D
2018. jún. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#6: Egy ostoba, suttyó, alkoholista, kövér, lúzer, aki harmincévesen még a szüleivel lakik, munkanélküli, és Youtube-on csinál videókat, amik arról szólnak, hogy élőben leissza magát, suttyóskodik, és elalszik. Abból él (pontosabban, abból veszi a jobbnál jobb számítógépeket, meg telefonokat, mivel hogy a szülei tartják el), hogy egyszerű, ostoba, naiv kisgyerekek, pénzt küldenek neki, a szüleik ellopott bankkártyájáról.


Kérdező: Használd csak nyugodtan a szüleid bankkártyáját, biztosan megengedik. Pénz nélkül, sajnos nem fog szóba állni veled, én javaslom, hogy legalább 1 milliót utalj át neki, és akkor a moderátora lehetsz. Ennél kevesebb pénzért, viszont nem fog szóba állni veled, hiszen az ilyen olimpikon testalkatú, Nobel-díj várományos, multitálentum, gentleman világsztárok, mint amilyen Sir Mr. Prof. Dr. Christian Miller PhD, szóba sem állnak apró dolgokért cserébe. Ő már olyan értéket képvisel, hogy meg kell fizetni, hogy neki dolgozhass... még azt is, ha ránézel. És még én is rohadtul "irigy"(!) vagyok rá, pedig letudom írni ezt a szót rendesen "r" betűvel, a követőivel ellentétben, és amúgy Zeusz, a görög főisten vagyok. Szóval nem szabad elaprózni. Megéri belefeccölni pár ezer dolcsit, ezért a pofáért, hidd el: [link]

2018. jún. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Inkább nem kockáztatom meg a kártya lopást de azért köszi
2018. jún. 27. 03:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!